Sayfa 675/964 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. AYNEN

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. düzeltmeyi bekleyenler için güzel bir alım fırsatı dogdu bulunmaz hint kumaşı y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by guapon Yazıyı Oku
    Bir müddettir kervanın analizini yapmıyordum.2 kelam etmek isterim.

Günlük grafiğe baktıgımızda hissede 55 ten gelen bir gap boşlugu var ..belkı onu kapatmak isteyebilir..Macd hala alım bölgesınde ama goruldugu uzere mavi kırmızıyı aşagı keserse sıkıntı olabilir..

Saatlik grafikte hisse bollinger alt bandında 3 defadır tepki verip yukslmiş...58 altı kapanış takip edilmeli..Egerki aşagı kırar isek macd en atta işaretlediğim bölgeye kadar inmek ister...63 üstü kapanışlar guzel olur devamı gelir...

Evet arkadaşlar gecen hafta saatlik grafikte ongordugum senaryo gercekleşti ve macd işaretlediğim noktaya indi...Şimdi bundan sonra tahmınen 3-4 gun bu fiyat seviyelerinde (benki 1-2 kademe daha dusebılır) sindirme ve sogutma işlemi olacak..Çünkü gunluk te macd sat vermiş durumda ...hissede teknık olarak sıkıntı gormuyorum...İlerisi daha iyi olacak gibi...Önumuzdekı 3-4 gun alım fırsatıdır sahsi görüşüm

4. volborun bana attığı mesajları yayınlıyorum;

ÇOK KIZMIŞ

Özellikle martıları UÇAN PENGUENLER olarak zannetmesiyle...

yeni nick ile gelmişsin ama yazdığın yazıyı kendin bile anlayamazsın. ilkokul terk mi. sazan pasaport um gemi adamı pasaportu vize gerekmez

KEZBN ın EN ANLAYIŞSIZ YATIRIMCISI ÜNVANINI MI ALMAK İSTİYORSUN

benim GÖZALTI PAZARI hisselerine 1 kez bile ALIMA yönelik yazımı bulamazsınız

GÖZALTI PAZARI=YAKIN İZLEME PAZARI=GÖTALTI PAZARI

anlayabileceğini sanmıyorum ama hayırlısı olsun

ÇAPSIZ velet

bana attığı mesajlara bakınız

aylardır burda KOT DIŞI KOT DIŞI deyup durduğu yetmiyemuş gibi

kendisini geminin kaptanı zannediyo

tamam tamam martılar hakkkaten PENGUEN

sende kaptansın ama aynı anda martılara pardon (uçan penguenlere ) ekmek atıp hemde o muhteşem gemi zannettiğin feribotunu kullanmaya devam et.

vizesiz miş... la bende de var YEŞŞİL PASOPORT da sen şimdi kadıköyden zeytinburnuna zaten VİZE gerekmiyor, FERİBOTA pardon O muhteşem yük gemine BİNMEN yeterli....

bana gelmiş çapsız diyo... kendisi kendini gemi kaptanı, martıları penguen, kız kulesini buz dağı zannediyo...bana gelmiş velet demiş..

aylardır kod dışı kod dışı dedin , ARTOGCU SADIK HOCA DAHİL birçok inSANIN yatırımcının lotlarını satmalarına neden oldun? bilerek bilmeyerek onu bilemem GÜNAHIN boynuna..

buda yetmiyomuş gibi biz bu TAVRINI ELEŞTİRİNCE....gelmiş özel mesaj yoluyla beni iki KEZ TACİZ etmeye çalışıyorsun...ben o ekmek attığın MARTILARA pardon uçan penguenlere benzemem aman dikkatli ol...bi bakmışsın o muhteşem geminin (feribotun yani volbor feribotu gemisi zannediyo) ÇİPOSU nu.....

ÇİPO n la seni başbaşa bırakıyorum sayın VOLBOR

aman dikkat, buz dağı !!!!!!! kız kulesi yahu kız kulesi

uyan volbor uyan

SENİN YÜZÜNDEN LOTLARINI ZARARINA VEREN YÜZLERCE YATIRIMCININ VEBALİNİ NASIL ÇEKECEN

EVVELSİ GÜN GELMİŞSİN BİRDE teşekkür etmişsin takdir etmişsin kervan yatırımcısını

senin yüzünden günlerdir kopyala yapıştırla baydırdığın bu forumda yazılarını okuyup satan KY lerde senin için HAYIR DUA ediyor..

Hadi AL ÇİPONU .............GİT

5. Volbor yurt disindan dönüş yapmişın hayirli olsunnn ... (bu lefter kimdir bayadir girmiyordum foruma guzel koymuş lefter sanaa ;)...neyse sana bi mujdem var kezban 3 aya kalmaz islahhh göz altindan cikaracazzzz volbor simdi aritik nerenle guleceksennn gülll ....

6. İsmail bey dediyse mutlaka olur. Yanlız brüt işine dönmesi n başkan fazla rötar olmasın milletin dayancak gücü kalmadı. 3 ay sonra 11 temmuzdan itibaren ara ara sorarım bak noldu gözaltı işi diye����

7. Dökülen dökülsün de yolumuza devam edelim

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. kurtlar puslu havayı sever ertan baba ivmeyi yakalamışsın şimdi tam zamanı tarih seni degil tarihi sen yazacaksın kervinle ertan baba endex döndügünde gözler senin üzerinde olacak sen kendi başına bir dev bir kralsın ertan baba vakit bu vakit anladın sen koca kurt

Sayfa 675/964 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •