Sayfa 720/964 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar
    bodrum oteli ile ilgili spk.ca açılan istanbul 7.sulh hukuk mahkemesinde açılan bir dava vardı onun duruşması bugun 10.15 de yapıldı
    yarın bu duruşmadan bilgi alırsam burada paylaşacağım.
    Sizlere soruyorum hiç bu dava ile ilgili şirketten bir açıklama duydunuzmu ben duymadım.
    Davalarla ilgili gelişmeler şeklinde gelen kap haberlerindede yok.
    Yorumu sizlere bırakıyorum.
    Burda bazı doğruları paylaşıyorum hisse ile ilgili yorum yapmıyorum
    yt.tv.dğ.
    arkadaşlar dava aralık 2018 tarihine ertelenmiştir.bodrum icra müdürlüğünden dosya istenmiştir.ayrcıca taraflar isterse bilirkişi tayin edilecekmiş
    bilginize sunulur.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar dava aralık 2018 tarihine ertelenmiştir.bodrum icra müdürlüğünden dosya istenmiştir.ayrcıca taraflar isterse bilirkişi tayin edilecekmiş
    bilginize sunulur.
    Bilgi için teşekkürler cinali bey.

3. Sayın volbor ün kod dışı yazılarından etkilendigim için yarın satıyorum.acikcasi korktum.emekliyim ve önceden clkhol de kod dışı oldum.32bin tlim gitdi.bu benim için önemli bir para burda param az ama ne yazikki işi bilen buradaki arkadaşlar dan kimseyi tanımıyorum.kazanmanizi diliyorum.zar zor biriktirdiğimiz para zaten.

4. Sayın frecel 1998veya cinali bey sizle bağlantı kurma şansım varmı.

Alıntı Originally Posted by karaca07 Yazıyı Oku
    Sayın frecel 1998veya cinali bey sizle bağlantı kurma şansım varmı.
    Ozelden yazdim okursaniz irtibat kurmaniz mumkun

6.  Alıntı Originally Posted by karaca07 Yazıyı Oku
    Sayın frecel 1998veya cinali bey sizle bağlantı kurma şansım varmı.
    Hocam ben de özelinize msj yazdım...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. Noldu 24 iş günüdür 39-40 arası 1.5 aydIR sürünüyor. Nolacak İsmail başkan bir açıklama yok mu? Nolacak halimiz sürün sürün nereye kadar şu mübarek gecede allah bildiği gibi yapsın sorumluları.

8. Sadik hocam Hayatta baba parası yemekten ve kendi şirketini soymaktan başka hiçbir başarısı olmayan, en büyük yeteneği hile ile babasından para koparmak ve şirketin mallarını gizlice satarak parasını kendi cebine indirmek olan SS, devasa bir şirketi büyük bir borç batağına sokarak batma noktasına getirmek suretiyle en başta yatırımcıları mağdur etmiştir.
    Baba ES geç te olsa oğlunun yaptığı tüm yanlışları ve binbir emekle sahip olduğu holdingin bir çırpıda kaybedileceğini anlayınca SS yi yönetimden alarak kızı ZT yi yönetime getirmiştir.
    ZT şirketin başına geçince yatırımcılar arasında güçlü bir umut ve güven doğsa da bu yaz yağmuru gibi kısa sürmüştür ne yazıkki. ZT, dünyanın sayılı üniversitelerinde eğitim aldığı halde yıllarca ev hanımlığı yapmış olması nedeniyle şirket yönetiminde duygusal davranarak ilk hatayı genel kurulda kardeşi SS yi ibra etmekle yapmıştır. Bundan cesaret alan SS ise eskiden olduğu gibi şirketi yine kendi şahsi çıkarları doğrultusunda yönetmek istemiştir.
    İş hayatında duygusallığa yer yoktur. Hele ki çift hatta üç başlılığa kesinlikle yer yoktur.
    Ailenin artık kafasını kumdan çıkartarak kredi, devre tatil gibi hayal tacirliği yapan parazitlerden bir an önce kurtularak daha somut ve gerçekci projelere yönelmesi gerekmektedir.
    Hazine üzerinde oturan dilenci benzetmesi Türkiye’de oldukça modadır ve sıkça kullanılır. Sınır komşularının petrol zengini olmasına rağmen Türkiye’nin akaryakıtta dışa bağımlı, ithalatçı bir ülke oluşuna ve kendi yeraltı kaynaklarını kullanamayışına dem vuranlar sürekli “Hazine üzerinde oturan dilenci gibiyiz†derler.
    Ellerinde ZT nin 395 milyon, Bahar Döşem in ise 43 milyon olmak üzere toplam 438 milyon hisse mevcutken hala kredi peşinde koşmak, olmayacak duaya amin demekten ve asalaklara para kaptırmaktan başka bir işe yaramayacaktır

Sayfa 720/964 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •