Sayfa 738/964 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. sayın İDÜZ teşekkürler.ben watsapda yokum.telefonumda yok onun icin.mal miktarı:225000 bin.saygılar

2. bu süreçte tek güvenilecek kurum spk dır spk aldıgı kararlar dogru kararlardır sayılganlara güvenmek kuzuyu kurda emenet etmekle hiç fark yokdur o nedenle spk mail fax yoluyla maduriyetimizin giderilmesi için 400 milyon lotun borsa dışı be borsa içi tamemen dondurulması ve bürüt takas internet yasagı getirilmesi talep edilmeli gruplarda özellikle alınan kararlar süzgeçten geçirilmeli spk başlattıgı bu çagrı sürecinde spk ile tek vucud olurp spk kararları desteklenmeli yoksa tek tek avlarlar adamlar 1 tlden 30 milyon lotu sattılar şuan hisse 036 kuruş 1 tlden alan kişiler emin olun 5 yıl beklemezler bunuda göz ardı etmeyelim 30 milyon para baglamışlar 5 yıl beklemezler yok bunu alan spek diyorsanız inanın bu seferde sayılganlar 5 yıl beklemezler çok dikatli saglıklı karar verin her şekilde bu seviyeden alan kazanır bununda farkına varıp lotlarımızı satmak yerine çogaltma yoluna gidilmeli

3. tahta yapıcı ve sayılgan ailesi boşu boşuna gecen 5 yıl zaman hiç oldu parayla inad olunmaz kime inad ediyorsunuz şirket sizin kız sizin oglan sizin kuru inad en çok bu zaman zarfında sizlere zarar vermiştir 2 toplarsın 2 verisin üçün beşin hesabı yapılacak zamanda degil devirde degil para bu gozoz kapagı degil 400 milyon lot 5 yıl boyunca hiç ugruna hiba ettiniz ne kazandınız lütfen nefsinize zulum etmeyin allah bu alemi nefis lezzetler ve hakikat üzerine yaratmıştır allah tan korkunuzu çünkü herşeyin hesabı vardır son nefes musalla kabir hayatı her daim adil olun allah adil olandır

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.iduz
    Tabiki size bende diger arkadasslar gibi guveniyorum.
    Yanlis olani duzeltmek icin size basarilar dilerim.
    Bu yolda emeginiz cok bu isin üstesinden geleceginize inancim tamdir.
    ALLAH yardimcin olsun benim katkim olacak bir sey olursa biliyorsun bunu esirgemem
    Eyvallah ali abimmm cok saholll Allah razi olsun sendenn

5.  Alıntı Originally Posted by beko19 Yazıyı Oku
    sayın İDÜZ teşekkürler.ben watsapda yokum.telefonumda yok onun icin.mal miktarı:225000 bin.saygılar
    Ok abimmm siz yinede bana ulasirsaniz sevinirimm 05546135635

6. üstünlügün en büyügü güzel ahlahtır sayılgan ailesi spk ile mahkeme ile zaman kaybetmeyin barışın

7. Son gelen kap haberine bakiyorumda, gecmisi hatirlayin Spk cagri var demisti bircok kisi spk ya guvenip yatirim yapti. Sirket itiraz etti konuyu mahkemeye tasiyacagiz dedi. Ve yillar gecti sonuc ortada cagri tarihe karismak uzere. Simdi sirket yine konuyu mahkemeye tasiyacak ve bence yine hakli cikacaklar. Peki biz yatirimcilar ne yapiyoruz diye soruyorum kendi kendime.

8. Hocam bende kendi kendime 5 yılı sorguluyorum...

bir laf vardır "hırsızın hiç mi suçu yoktur" diye

mesela KAP haberlerine, bilançolardaki denetçi görüşüne, spk'nın suç duyurularına ve bu suç duyuruları karşısında alınan hapis cezalarına (yani suç sabit)ya da ya da bültenleri bir tararsanız...

İşte SPK zamanında iyi niyetli davrandı bakın biz de yatırımcı olarak iyi niyetli davrandık... SONUÇ 0
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 738/964 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •