Sayfa 4/964 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 25 - 32 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. anlayamazsın diye bi daha aynen oku kayyum talebindede bulunun fesihte diyoruz bırak laga lugayı ne dedik az laf dinle sadece fesih davası noogle dan kopyala yapıştırı boşver bunu ebemde yapar. bu fesih davası sürecinde özkayneklar eksiye düşerse dava açmanızın bir mantığı var mı? yok. neden? size borçlardan bişey kalmıyor. bunun önüne geçmeniz içinde fesih davası açılışında gerekçe olarak şirketin kötü yönetimi yıllardır zarar yazması çağrı yapmaması mal varlığı olduğu halde kredilerini ödememesi spk dan aldığı cezaları gerekçe gösterip fesihle birlikte kayyum da talep edin diyorum bana hikaye okuma konuyuda saptırma madem bir işe girdiniz yardımcı oluyoruz anlamıyormusun? herhalde kayyumun ne olduğunu biliyorsun yazılarımı okumadan bana hikaye anlatma masalcı dede gibisin

2. sadeleştiriyorum. fesihle birlikte kayyum talebindede bulunun..umarım anlamışındır.özet geçtim

3.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    ben size kazanamazsınız demiyorum, ölçmeden biçmeden bu işe girmeyin diyorum öyle bir dava açılacak ki fesihle birlikte şirkete anında kayyum talebiniz olacak ki? patronlar şirketi borçlandırıp zarar ettirmeyecek ki fesih davasını kazandığınızda hakkınızı alabilesiniz. anladın mı? sorumun cevabını. Kayyum talebindede bulunmanız lazım. ben size taş koymaya değil yardımcı olmaya geldim. sonuçta yılların tecrübesiyiz, rica ederim ne demek teşekküre luzum yok. kapişşşşşşşşşşş
    Hocam kelimeler yetmeyince saldiriya basliyorsun hic yakisiyor mu???

Bak yine okumadigin icin bilmiyorsun oku diyorum...

Fesih davasindan sadece fesih davasini acanlar yararlanir yani sen yararlanamazsin hocam.... Bilmem anlatabildim mi??

Yani oturayim birileri halletsin ben de oturdugum yerden hem elestireyim hem engel olmaya calisayim. Hem de onlar kazanirsa ben de zaten kazaniyorum.

Hocam sizinle tartismaya bile gerek yok. Ama maalesef biz kazanirsak siz kazanamiyorsunuz... Okuyun hocam okuyun...

Sent from my LG-D855 using Android mobile app
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    anlayamazsın diye bi daha aynen oku kayyum talebindede bulunun fesihte diyoruz bırak laga lugayı ne dedik az laf dinle sadece fesih davası noogle dan kopyala yapıştırı boşver bunu ebemde yapar. bu fesih davası sürecinde özkayneklar eksiye düşerse dava açmanızın bir mantığı var mı? yok. neden? size borçlardan bişey kalmıyor. bunun önüne geçmeniz içinde fesih davası açılışında gerekçe olarak şirketin kötü yönetimi yıllardır zarar yazması çağrı yapmaması mal varlığı olduğu halde kredilerini ödememesi spk dan aldığı cezaları gerekçe gösterip fesihle birlikte kayyum da talep edin diyorum bana hikaye okuma konuyuda saptırma madem bir işe girdiniz yardımcı oluyoruz anlamıyormusun? herhalde kayyumun ne olduğunu biliyorsun yazılarımı okumadan bana hikaye anlatma masalcı dede gibisin
    Bizim paramız çok bizi düşünme sen dostum. Biz eğlenmek istiyoruz. Senin acelen varsa kayyum talebini de sen yap hep beleşe konma kapişsss. ..

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

5. Tecrubenize de hayran kaldim bu arada keske siz de kopyalayip yapistirip birazda okusaydiniz...

En azindan seviyeli bir tartisma yapardik...

Siz hic caninizi sıkmayin biz en azindan kopyaliyoruz, yapistiriyoruz ve en buyuk ozelligimiz 170 kusur kisi okuyoruz...

Ha basarili oluruz ha olamayiz en azindan dik durarak safimizi belli ederiz. En azindan hak mucadelesi yaptigimizi hakkimizi almaya calistigimizi gosteririz...

6. fesih davasında dava sonuçlanıncaya kadar kayyum talebiniz olmadan bu dava sonuç itibarıyle husranlala sonuçlanabilir.sen bana deki yanlışın var kayyum talebine gerek yok yok. bunu tartışalım. sen beni çok düşünme , ben istesem kendi davamı kendim açarım

7. kayyum konusunda yanlış düşünüyorsun diyemezsin kapişşşşşşşşşşşşşşşşşşş

8. Acamazsin hocam fesih davasi icin %5 i bulman lazim sizin demenize gore de bu zor...

Hocam tavsiyeniz icin de tesekkur ediyoruz...

Sayfa 4/964 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •