Special Days Image
Sayfa 940/964 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Areal bank borcu kapaniyor ha hayal gibi valla. Bir de su fesih gurubu sorunu kalksa yuruyup gidecegiz diyorlar.

2. Abi fesih grubu sorun degil çözüm 7 yıldır ocagimiza incir agaci dikti bu durust insanlar olmasa bu duruma gelemezdim inşallah saglam bir pazarlık olur alırız hakkımızı
     Alıntı Originally Posted by Eskisehirli76 Yazıyı Oku
    Areal bank borcu kapaniyor ha hayal gibi valla. Bir de su fesih gurubu sorunu kalksa yuruyup gidecegiz diyorlar.
    CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by falcoo Yazıyı Oku
    Abi fesih grubu sorun degil çözüm 7 yıldır ocagimiza incir agaci dikti bu durust insanlar olmasa bu duruma gelemezdim inşallah saglam bir pazarlık olur alırız hakkımızı

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsallah anlasirlar da burda onemli olan sirketin belirttigi uzere dedikodu yayan algi yaratanlarla pazarlik edilemeyecek. Sirketin vurgulamak istedigi bu... Bu yuzden uzerlerinde hakimiyet kurup kontrolu saglayanlara firsat vermemeleri diye algiliyorum.

haftalık takas

7. Alan küçük yatırımcı mı oluyor. Alımlar çok dağınık.
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

haftalık takas
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by falcoo Yazıyı Oku
    Abi fesih grubu sorun degil çözüm 7 yıldır ocagimiza incir agaci dikti bu durust insanlar olmasa bu duruma gelemezdim inşallah saglam bir pazarlık olur alırız hakkımızı
    Fesih grubunu sorunmuş gibi gösteren bir yoğun tilkicik çıktı ortaya. Her ne kadar başta bazı yanlışlar yapıldıysa da, Fesih grubunun yaptığı işler yatırımcıların lehine, yatırımcıları ekarte etmeye çalışanların aleyhine olduğunu herkes görebiliyor. Ve yatırımcılar lehine itici güç olmuşlardır ve şimdi bu durumdan rahatsız olanlar tilkiciklerini saldılar forumlara

Herneyse Yaptıkları bildirime göre fesih davasına ve kayyum atanması talebine son vermek için, Fesih grubun hisselerini topluca almak için bir girişimde bulunabilirler diye düşünüyorum. Ama malum bazı adamların elindeki yüklü miktardaki hisseleri alma konusunda da mütabakata varmaları gerekir.

Eğer böyle bir girişimleri olursa şirket değerlenmesi sonucu belirlenecek çağrı fiyatına yakın bir hisse fiyatı teklif ederler sanırım. Eğer şirket değerlendirmesi fesih davasına yetişmese, 1.00 veya 1.50 falan gibi ödeme + çağrı fiyatı farkı şeklinde bir protokol imzalamayı da teklif edebilirler. Tabi bunlar sadece tahmin. Kimbililir adamların kafasında kaç tane tilki 🦊 dönüyordur

Sayfa 940/964 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •