Sayfa 11/79 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 81 - 88 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

2018/9
    Hasılat 40 milyon ama bu son haberle yeşil in 1 tl den 35 tl ye gittiği hareketi animsatiyorsun

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Hasılat 40 milyon ama bu son haberle yeşil in 1 tl den 35 tl ye gittiği hareketi animsatiyorsun

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    35 olurmu bilinmez ama 18 görmüş zamanın birinde.

3. tactr 6 aylık ciro 3 milyon kasada para yok fiyat 8,00

iztar 6 aylık ciro. 10 milyon kasada para yok fiyat 8,00

frigo 9 aylık ciro :40 milyon kasada para 3,5 milyon fiyat 2,11
    doğrusal orantı yaparsak

tacr tr ye göre 80 tl, iztara göre 40 tl görmesi gerekir değil mi.benimki sadece hayal.ytd

4. Çift hane görür düşünüyorum...

yatırım tavsiyesi değildir

5. 5 sene önce 3 liralardan60 kuruşlara düştü,geçen sene 2.2 hareketi yapıp yine gevşedi..bu hareketi bana kalırsa devam edecek,çift haneler olacağını sanmam ama 3 lirayı geçerse daha gideceğini düşünüyorum.bende 3000 lot var,maliyetim 1.23...hacim gittikçe artıyor,bakalım nolacak...yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by doktor bey Yazıyı Oku
    5 sene önce 3 liralardan60 kuruşlara düştü,geçen sene 2.2 hareketi yapıp yine gevşedi..bu hareketi bana kalırsa devam edecek,çift haneler olacağını sanmam ama 3 lirayı geçerse daha gideceğini düşünüyorum.bende 3000 lot var,maliyetim 1.23...hacim gittikçe artıyor,bakalım nolacak...yatırım tavsiyesi değildir
    ilk etapta 8 liraları görür.

7. ***FRIGO*** FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Hak Kullanım Süreç İptal Bildirimi )

Özet Bilgi İflas erteleme sürecinin sonlandırılması

Süreç İptal Nedeni
    Şirketimiz 28.11.2018 tarihli son duruşmada alınan kararlardan anlaşıldığı üzere borca batıklıktan çıkmıştır. Bu nedenle iflas ertelemeye gerek kalmadığından, mahkemece şirket üzerindeki ihtiyati tedbir ve kayyım gözetimi kaldırılmış ve dava sonlandırılmıştır. Süreci sonlandırmak amacıyla yapılmış açıklamadır.
    İptal Edilen Süreç
    İflas / İflas Ertelemeye İlişkin Bildirim

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/722230

BIST
    29 Kasım 2018 14:12

8. 2,99 da ciddi direnci var.Bu rakamın üstünde aylık kapanış lazım.
    yat.tav.değildir.

Sayfa 11/79 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •