Sayfa 33/79 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 257 - 264 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

15 e değmeden 1 lot almam

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Bedelsiz verdikten sonra 15 TL nin de altına iner o zaman alırsınız. Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Enişte Yazıyı Oku
    Bedelsiz verdikten sonra 15 TL nin de altına iner o zaman alırsınız. Y.T.D.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar stratejik ortaklık işi tamam gibi sanki doche ve citi alımları ve apar topar bedelsiz kararı;bu zamanki tecrübeme dayanarak bana bunu fısıldıyor hele ki tahtanın yataya sarıp mal iş üzerinden mal alıp yabancıya virmanlıyor önümüzdeki günler çok ama çok hareketli olacak sanırım 😙😀🤗

5.  Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar stratejik ortaklık işi tamam gibi sanki doche ve citi alımları ve apar topar bedelsiz kararı;bu zamanki tecrübeme dayanarak bana bunu fısıldıyor hele ki tahtanın yataya sarıp mal iş üzerinden mal alıp yabancıya virmanlıyor önümüzdeki günler çok ama çok hareketli olacak sanırım

6.  Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar stratejik ortaklık işi tamam gibi sanki doche ve citi alımları ve apar topar bedelsiz kararı;bu zamanki tecrübeme dayanarak bana bunu fısıldıyor hele ki tahtanın yataya sarıp mal iş üzerinden mal alıp yabancıya virmanlıyor önümüzdeki günler çok ama çok hareketli olacak sanırım
    6 aylık kâr ne olur

7. 6 aylık kâr beklentim 8-11 milyon arası beklentim var

8. 2. çeyrek ciro 40 - 50 milyon, 6 aylık toplam ciro 70-80 milyonu bulur diye düşünüyorum. Benim kar beklentim ise 7 - 10 milyon civarı.

Sayfa 33/79 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •