Sayfa 34/79 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 265 - 272 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1. Benim beklentim biraz daha az..Bu sene ha madde yüksek diyorlar kar marjları düşebilir. İNşallah dediğiniz gibi yüksek gelir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şuanki satışlar geçen yıl kasım/ aralık ayı alınan stok üzerinden (36 milyon) civarında.üretim bitti satış başladı.Bu alınan ve alınacak sebze ve meyve stoklanıp soğuk hava deposunda isteyene satılıyor kalan talep geldikçe konserve reçel ve meyve suyu yapılarak satılıyor.Birde frigo kendi markasından ziyade avrupalı perakende devlerine fason mal yapıyor sokağa çıkma yasağı ve lokanta gibi yerlerin kapalı kalması ve avrupalı üzerinde virüs tehdidi dolaşması bilinki frigoya bire bir yarayacaktır.Pandeminin başlangıcı ile doche ve citi alımları başladı tahtada

3. Kâr marjı düşüktü ilk çeyrekte bakalım toparlanma olacak mı

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kur atağı 2. çeyrekte olmuştu, ben ilk çeyreğe göre satışlar artmasa bile karlılık artar diye düşünüyorum. Konudan bağımsız hacim çok düştü yine bedelsiz kararına rağmen neden hacim olmuyor. Hacim konusunda bir fikri olan var mı?
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

5. Kafamda oturmayan tek mesele patron mal satıyor
    1-Yabancı talep geldikçe mal alabilmesini sağlamak
    2-Kötü bilanço 2.çeyrek kurtarmak için bedelsiz patlatıp gözaltından çıkış şartı olan piyasada dolaşımda olan pay ların 10 milyon üzeri olması için piyasayı besliyor.Kafamda deli sorular

Patronun hisse sattığını nasıl anladınız?Benim bildiğim bir lot dahi satsa mevcut durmda bildirim yapmakla yükümlü.Kapta bir açıklama yok. Takasta gözle görülür bir değişim de yok. YİP'ten çıkmak için piyasa değeri şartını zaten sağlamıştık. Hisse fiyatı 10 liranın altına gelmedikçe sıkıntı yok orda.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/854407 Tüm ortaklara hayırlı olması dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/854407 Tüm ortaklara hayırlı olması dileğiyle...
    Ne anlatıyor sayın Enes

Sayfa 34/79 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •