Sayfa 39/79 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 305 - 312 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1. Kısmet ... hareket bereket getirsin ...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

3. şirketin %5 i abd menşeli caravan capital tatafından toplanmış. Bakalım alımlar nereye kadar devam edecek. Daha önce link klimasan ve fonet te alım satımlarını görmüştük.kalıcı bir yabancı bir ortak gelse iyi olırdu şirket büyümesi açısından. Bakalım ne kadar alıp nereden satacaklar... bilanço iyi gelir inş

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    şirketin %5 i abd menşeli caravan capital tatafından toplanmış. Bakalım alımlar nereye kadar devam edecek. Daha önce link klimasan ve fonet te alım satımlarını görmüştük.kalıcı bir yabancı bir ortak gelse iyi olırdu şirket büyümesi açısından. Bakalım ne kadar alıp nereden satacaklar... bilanço iyi gelir inş

Hocam şirketin fiili dolaşımda 2,9 mio hisse var, toplam sermaye lot adedi 6 mio. Bunun 300k sını elin oğlu almış yani fiili dolaşımdaki lotların %10’dan fazlasına sahipler şu an. Sonu çok daha güzel olacak inşallah, gözaltı pazarında tek fiyat işlemdeki hisseyi yabancı toplamaya başladıysa gerisini sen düşün.

5. Arabada 5 evde 15
    Ali Dayı ,Ali Dayı....!!!

Tatarım gedik traderin frigo sayfasındaki yorumlarıma bir bakarmısın... yine buluştuk...

7.  Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    Tatarım gedik traderin frigo sayfasındaki yorumlarıma bir bakarmısın... yine buluştuk...
    tamam abim benim

8.  Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    Banlamışlar beni orada ...Küfürlü bir yazı yazmıştım....İyi olmuş boşver...

Sayfa 39/79 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •