Sayfa 40/79 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 313 - 320 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1. Artık hissenetteyim...Her işlemimi yazmıyorum.Sosyal medya ve forumlar tehlikeli artık.Eskisi gibi yazmıyorum buralarda.

2. 78 bin lot işlem ve alan yine iş yatırım 44 bin lot....Philip 10 bin lot almış...Satan da oyak ve diğerleri ...
    bUGÜN yabancı alıyor gibime geliyor

3. Tatar qnbfl ye de bekleriz tam senlik hergun tavan.. Serilere devam.. Pandemı den önce 250 cıvarıydı malum.. Katarlılar sermaye arttırımı yaparlarsa kent gıbı olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. 6-7 yıl önceydi, şirketin zor günleriydi. Patrona mail gönderdim şirketin durumunu sordum. Mailimi yanıtlamış şirketin düze çıkması için çaba gösterdiklerini ve başaracaklarını yazmıştı. Keşke diyorum ne var ne yok o zaman frigoya yatırıp bekleseymişim. Şirketi spekülatörlerin elinden kurtardı ve hakkettiği seviyeye taşıdı adam. Helal olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    6-7 yıl önceydi, şirketin zor günleriydi. Patrona mail gönderdim şirketin durumunu sordum. Mailimi yanıtlamış şirketin düze çıkması için çaba gösterdiklerini ve başaracaklarını yazmıştı. Keşke diyorum ne var ne yok o zaman frigoya yatırıp bekleseymişim. Şirketi spekülatörlerin elinden kurtardı ve hakkettiği seviyeye taşıdı adam. Helal olsun.
    Ali Dayım benim ....Borsaya muhteşem biçimde dönmemi sağladı....Allah razı olsun frigoyu İngilizlerden alıp kurtardığı için ve bana katkılarından dolayı...

Geçen yaz Ali Dayı şarkısını tüm frigocularına ezberletmiştik....

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tatar qnbfl ye de bekleriz tam senlik hergun tavan.. Serilere devam.. Pandemı den önce 250 cıvarıydı malum.. Katarlılar sermaye arttırımı yaparlarsa kent gıbı olur..
    Kalkınma var aynı grupta elimde 3 gündür ..Yarın 733.80 den sattığım bfren in parası dönecek.Qnbfl alış imkanı verirse alacağım.

7. İlk aşamada 2.çeyrek bilanço...
    2.Aşamada bedelsiz süreci...
    3.Aşamada yakın izleme pazarından çıkış...
    4.Aşamada Ali Dayının genel kurulda belirttiği şirketi büyütmek için stratejik ortaklık girişimleri YAKIN İZLEME PAZARINDAN ÇIKILDIKTAN sonra yapılacaktır...

2021 ilk yarısına kadar FRİGO AŞKIMIZIN HİKAYESİ bu şekilde....

Bizimkisi bir aşk hikayesi........

8. Bugün 278 bin lot alış ile kapattık...
    Philip almış,deniz satmış bugün....

Sayfa 40/79 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •