Sayfa 21/79 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 161 - 168 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kardesim nickimi değiştirdi yönetim sağolsun....Artık istediğim gibi yazabilirim.Yazdıklarım " alyatçı " nin görüşleri.Meşhur bir "alyatçı " cikar ve de rahatsız olduğunu bildirirse bu nickle de yazmam.
    Değiştirmeniz iyi olmuş doğrusu da buydu.

2.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Değiştirmeniz iyi olmuş doğrusu da buydu.
    Hakliydiniz arkadaşlar .Bir zararı olmaz dedim ama iyice düşününce derin hisseye ayıp olurdu.Derinhisse bir efsanefir .Inşallah bir gün bu sitede de tekrar yazar.En azından arada bir ilgilendiği hisselerde yazsa çok iyi olur.Ama takdir kendisinin .

3. Sterline ve euroya dikkat edin..satışlar büyük oranda euro borç büyük oranda sterlin...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Sterline ve euroya dikkat edin..satışlar büyük oranda euro borç büyük oranda sterlin...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu dönem finans gideri stabil gelir

Durum nedir arkadaşlar hisse daha yukarı gider mi nereden duzeltme yapar?

FRIGO Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 5695534

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. tatarrramazan kuslu sitede arabada 5, evde 15 parçasını cala cala 3 tllik hisse 7 .00 oldu bugün.Kar da güzel gelmis .Treni kaçırdık yazık oldu .

8. serbest fiyatla emir vermeme rağmen 146.990.TL lik işlem olmasına rağmen bana almadı,.bu işte bir bit yeniği var,tavan olmadı olsa hadi sıraya girdi sıralamadan geri kaldık.neyin nesidir yorum getirecek olan var mı?şimdide bist açılış seansına emiriniz kaydedildi.pazartesiye mi emir sarktı anlayamadık.Altın mı bu bildiğin frigopak işte.

Sayfa 21/79 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •