Sayfa 68/79 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 537 - 544 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Teşvik belgesi kapsamında 13 milyon yatırım yapılmış yenileri de yapılacakmış

Bir dost
    Teşekkürler dostlar,6 aydır ege gübrede kaldım ,rezil etti.Dolarda olsaydım sıfır bir otomobil exstradan kazanırdım.Frigoda inşalkah çok güzel günlerimiz olacak

2. Bi hisse ciddi manada underrated kalmış.

3. Bu çeyrekten itibaren meyve alımlari icin gereken bedeli mustererinden refinansman yoluyla degil sermaye artirimindan gelen bedelle yapacaklarmiş. Marjlara etkisinin ne olacagini hesaplayan var mı?

4. Arkadaşlar bu son kap ta bahsedilen konu nedir.

Yönetim kurulu kendini sağlama alıyor, madde değişirse bu ortaklık yapısı ile daha sitten sene kimse bunları görevden alamaz.Bu saatten sonra hangi babayiğit yüzde 51 çoğunluğu sağlayabilir bu şirkette.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu kendini sağlama alıyor, madde değişirse bu ortaklık yapısı ile daha sitten sene kimse bunları görevden alamaz.Bu saatten sonra hangi babayiğit yüzde 51 çoğunluğu sağlayabilir bu şirkette.
    Teşekkürler Enes bey👍👍

Rica ederim sayın sistez, hakkımızda hayırlı olması dileğiyle.Merkoda kan gövdeyi götürdü ama burada vaat ettiklerini yapabilirseler şirket ve bizim için gelecek çok parlak olabilir. Bol kazançlar herkese.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

8. Sattıklarımızı aşağıdan yerine koymaya izin verir mi sayın tahtacı?

Sayfa 68/79 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •