Sayfa 76/79 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 601 - 608 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Ana ortak ve yancısının şu an bedelli için kasasında parası yok ama tahsisli onaylanırsa ki ben onaylanacağını düşünüyorum ilk yapacakları şey bence burda da hemen ardından bir bedelli yapmak, gerekçe gayet basit şirket kar ve nakit üretmiyor ve seneye bu zamanlar iki kat işletme sermayesi ihtiyacı olacak, bankalardan kredi de almıyorlar(ki isteseler bile alabilecekleri de şüpheli), şirket iş hacminde daralmaya gitmeyecekse ya da bu sene muazzam bir kar etmeyecekse bedelli kaçınılmaz son gibi duruyor.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

Bugünden yarın olacak demiyorum ama hiç yatırım yapmasa bile senede 5 m karla bu değirmen dönmez gibi geliyor bana
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

3. Parayı viopta hiç etmeseler gayet güzel nakit akışı var. Böyle bir durum varken SPK onay da vermez. Zaten ortada bedelli diye bir de şey yok. Ama vioptaki durumu Cimer/SPK ya bir sormak lazım, bir araştırsınlar bakalım bu mantıksız iş niye yapılıyor. Bence kendine yatırımcıyım diyen herkes bunu Cimer’den sormalı.

[/url]

teşekkürler sayın snap

bakalım bu tablo karşısında hareketi ne olacak..

bir saaatlik te istediğin trendi kullan diye hepsini çizdim..

bu adamlar sermaye artışından gelen bütün parayı bir yerlere cukkaladılar galiba..
    bilançoya baıyorsun nakit azalmış..stoklar artmış...

düşünmeden edemiyorum...
    stokları fiyat olarak şişirip gelen parayı mı cukkalamışlar..işletme sermayesi ayağına...anlamadım...

sen zaten hep normal stokla çaılşmıssın..niye 12.ay ve 3. ay stokların coşmuş..hayırdır...

kredi faizleri uçmuş...sen yüksek faizle niye borca devam ediyorsun...

hem son altı ayda kısa vedeli borçlar 50 den 170 e..uuzun vadelide 18 den 35 milyona çıkmış..

eee stokların da 40 tan 182 milyona çıkmışş...

nerde bedelliden gelen para...
    hem işletme sermayesinde kullanıcam demişsin hemde son 6 ayda borcu fırlatmışsın...

aman banane...
    kısa vade...
    sanki evlat edinecem....

boşver bak işine..hem sen hem ben..

anlamadım::::

Sayfa 76/79 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz