Sayfa 23/79 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 177 - 184 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    Şu an frigo f/k kaç?
    Bugün ki düşmüş haliyle 5.22 fk

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Banka fk'sı ile kıyaslamak ne kadar doğru olur, sektör olarak aynı değiller, yatay değerleme yapmak daha doğru gibi; misal aynı sektörde faaliyet gösteren KNFRT ile karşılaştırmak bankalara göre daha sağlıklı bir değerleme olur.PD/DD olarak bakarsak yine de olması gereken fiyatın üzerinde

Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    tatarramazan twitleşiyorduk ama twitterden gitti.görüyorsa buradan selam olsun.
    Sabrına şapka çıkarıyorum. Bu arada tatarla twitterdan ben de iletişimdeydim sahi nerelerde? Bir anda izini kaybettirdi buhar oldu. Twitter profilini kapatmış...

İyi düzeltti şimdi eşleşme 8

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.01 i kaçırdım görsem alırdım bir miktar...

6. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Buradan okuyorsa bir selam da bir Allah razı olsun da ben diyorum tatarramazan a .Başta pazarlamacı gözüyle baktım tatarramazan a ama yazdıkları ortada .

2 ayda dokta yazdı 16 tl de iken 30 hedef verdi 33.80 kapanış bugün satmadim .
    Ceoem yazdı 5.80 de kısa vade 7.00 hedef ile 6.30 kapanış bugün
    Bagfas yazdı 6 lardan 2 yılda 20-25 hedef dedi kapanış 10.20 bugün
    Kozal yazdı 62 tl de 90-100 hedefle bugün kapanış 70.40
    Jants yazdı 32 tl de 37 -38 aralığında bugün .
    Krtek yazdı 1.70 de 1.99 kapattı bugün .
    Karel yazdı 8.20 de 9.07 yi gördü 8.42 kapattı bugün .
    Frigo yazdı 3 lerde 9.50 yaktigi eşleşmede son paylasimim deyip twitter sayfasını kapattı. O seanstan beri de düşüyor frigo .
    Ben 21 yillik borsaciyim borsa endeksi % 8 düşerken 45 günde 8 hisse yazıp 8 inde de yüksek fiyatlı kazançlar sağlayan başka birini ne gördüm ne duydum .

Arkadaşlar tatarramazan a ulaşabilen olursa bana bilgi verirse sevinirim .Başta pazarlamacı dedim ama bu arkadaşa bana kazandırdıkları için sonsuz teşekkür ediyorum. Yeni hisselerini de merakla bekliyorum .

Yazılarına son vermesine sebep olan sikayetcileri de kınıyorum .Bulmuştuk ne güzel bir üstad yazık ettiler kacirttiniz meyve veren ağacı .Yazıklar olsun şikayet edenlere

7. Bir de soktas yazmıştı 1.79 iken 1.87 de sattım dedi .9. hissesi buydu onda da kazandiydi.

9 hisse yazdı 10 değil hepsinde de karlar .Kaçırdık üstadı kaçırdık.

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Buradan okuyorsa bir selam da bir Allah razı olsun da ben diyorum tatarramazan a .Başta pazarlamacı gözüyle baktım tatarramazan a ama yazdıkları ortada .

2 ayda dokta yazdı 16 tl de iken 30 hedef verdi 33.80 kapanış bugün satmadim .
    Ceoem yazdı 5.80 de kısa vade 7.00 hedef ile 6.30 kapanış bugün
    Bagfas yazdı 6 lardan 2 yılda 20-25 hedef dedi kapanış 10.20 bugün
    Kozal yazdı 62 tl de 90-100 hedefle bugün kapanış 70.40
    Jants yazdı 32 tl de 37 -38 aralığında bugün .
    Krtek yazdı 1.70 de 1.99 kapattı bugün .
    Karel yazdı 8.20 de 9.07 yi gördü 8.42 kapattı bugün .
    Frigo yazdı 3 lerde 9.50 yaktigi eşleşmede son paylasimim deyip twitter sayfasını kapattı. O seanstan beri de düşüyor frigo .
    Ben 21 yillik borsaciyim borsa endeksi % 8 düşerken 45 günde 8 hisse yazıp 8 inde de yüksek fiyatlı kazançlar sağlayan başka birini ne gördüm ne duydum .

Arkadaşlar tatarramazan a ulaşabilen olursa bana bilgi verirse sevinirim .Başta pazarlamacı dedim ama bu arkadaşa bana kazandırdıkları için sonsuz teşekkür ediyorum. Yeni hisselerini de merakla bekliyorum .

Yazılarına son vermesine sebep olan sikayetcileri de kınıyorum .Bulmuştuk ne güzel bir üstad yazık ettiler kacirttiniz meyve veren ağacı .Yazıklar olsun şikayet edenlere
    Vay alyatçı namı diğer tatarramazan! Merhaba nasılsın

Sayfa 23/79 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •