Sayfa 27/79 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 209 - 216 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1. Faaliyet raporunda dikkatimi çeken bir kaç yer

6 trilyonluk narenciye yatırımı bitmiş. Şu an narenciye sezonu. Bu çeyrek etkisi ne kadar olacak

Yine narenciyeyle ilgili

3 çeyrekte mevsimsellikden dolayı %13 azalma var.Dolaylı olarak bu sene bu miktar 4 çeyreğe kayacak demektir.

Bir başka bölüm

Borçlarda ciddi bir azalma var.

Buna ilave 2018 3 çeyrekte dolar kuru kapanış 5.99 bu sene 3 çeyrekte 5.63 kambiyo zararına rağmen geçen yıl 4 trilyon zarar bu yıl 7.8 trilyon kar
    Ayrıca bu sene 2 ve 3 çeyrekte de dolar kurunda kambiyo zararı var ( 5.74 ve 5.63 ) bu çeyrek 2 trilyon eklemiş

Bu verilerle 4 çeyrekte de iyi kar yazması gerekiyor. Bana göre sanki 2020 ilk çeyreğe kadar altın çağına devam edecek gibi
    Gözaltı pazarında olmasa temelcilerin dikkatini çeker di

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Faaliyet raporunda dikkatimi çeken bir kaç yer

6 trilyonluk narenciye yatırımı bitmiş. Şu an narenciye sezonu. Bu çeyrek etkisi ne kadar olacak

Yine narenciyeyle ilgili

3 çeyrekte mevsimsellikden dolayı %13 azalma var.Dolaylı olarak bu sene bu miktar 4 çeyreğe kayacak demektir.

Bir başka bölüm

Borçlarda ciddi bir azalma var.

Buna ilave 2018 3 çeyrekte dolar kuru kapanış 5.99 bu sene 3 çeyrekte 5.63 kambiyo zararına rağmen geçen yıl 4 trilyon zarar bu yıl 7.8 trilyon kar
    Ayrıca bu sene 2 ve 3 çeyrekte de dolar kurunda kambiyo zararı var ( 5.74 ve 5.63 ) bu çeyrek 2 trilyon eklemiş

Bu verilerle 4 çeyrekte de iyi kar yazması gerekiyor. Bana göre sanki 2020 ilk çeyreğe kadar altın çağına devam edecek gibi
    Gözaltı pazarında olmasa temelcilerin dikkatini çeker di

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Sayın THUNDERBOLT finansal okuryazalığım pek iyi değil işin başında sayılırım.Bilançoda kısa vadeli borçlarda büyük düşüş var sebebi nedir raporlardan anlayamadım, bir fikriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.

3. Sayın Enes SENCER
    Ben sadece faaliyet raporuna baktım ve gozalti pazarindan cikis kismini gorunce gördükleri mi yapıştırdı. Ben de temel konularda sizin gibiyim.. Finansal tablolara da şöyle bir bakmıştım Neden nasıl bilemiyorum. Yardımcı olamadım kusura bakmayın

Estağfirullah, cevap yamanız yeterli benim için.

5. Ocak ayında göz altı pazarından çıkıyor en büyük haber bu daha ne haberi olsun.

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/800402

Şirket paylarımız yakın izleme pazarında işlem görmektedir. Ana pazara geçiş için Borsa İstanbul A.Ş.'ye en kısa sürede başvuru yapılacaktır.

Kamuoyuna bilgisine sunulur.

7.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/800402

Şirket paylarımız yakın izleme pazarında işlem görmektedir. Ana pazara geçiş için Borsa İstanbul A.Ş.'ye en kısa sürede başvuru yapılacaktır.

Kamuoyuna bilgisine sunulur.
    İflas edecek diye 0.80 kuruşdan satmıştım.şimdi 10 tl olmuş

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

12 de ve 9 da gap var acaba onu kapatmaya mı gidiyor yoksa sadece sterlindeki artıştan mı kaynaklanıyor son günlerdeki istikrarlı geri çekilme; fikri olan var mı sayın forum sakinleri?

Sayfa 27/79 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •