Sayfa 24/79 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 185 - 192 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bugün ki düşmüş haliyle 5.22 fk

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nasıl hesaplıyorsunuz da 5.22 buldunuz? Formül nedir?
    Benim hesabıma göre çok daha yüksek.

2. Borsada beklentiler satın alınır.Şu an F/K oranına takılmayın.Bu şirketin satışları %90 yurtdışına,Sene sonu 120-130 milyon ciro hedefi 15-20 milyon arası net kar beklenmektedir.Bence piyasa değerine odaklanın.Sermayesinin neredeyse 3 katı KAR yapacak ve PD si 46 milyon TL.Finansal tabloları düzeldi.Dolayısıyla Gözaltı pazarındanda çıkacak.Yokuş yukarısını çıkıp düz yolda koşmaya başlayan bir şirket olarak düşünüyorum.YTD.

3. Yaktın beni tatarramazan.Frigo elimde kaldı .

4.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    Vay alyatçı namı diğer tatarramazan! Merhaba nasılsın
    Bagfs da düştü ,frigo da düştü. Ben tatarramazan in magdurlarindam biriyim .Düşmeyen dokta ,karel,jantsa ve ceoem kaldı .Artık mecnur corak üstadın peşinden gideceğim .Yeni moda mecnur corak üstad .

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bagfs da düştü ,frigo da düştü. Ben tatarramazan in magdurlarindam biriyim .Düşmeyen dokta ,karel,jantsa ve ceoem kaldı .Artık mecnur corak üstadın peşinden gideceğim .Yeni moda mecnur corak üstad .
    sen tatarramazansın.bu kadar detayı o biliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Borsada beklentiler satın alınır.Şu an F/K oranına takılmayın.Bu şirketin satışları %90 yurtdışına,Sene sonu 120-130 milyon ciro hedefi 15-20 milyon arası net kar beklenmektedir.Bence piyasa değerine odaklanın.Sermayesinin neredeyse 3 katı KAR yapacak ve PD si 46 milyon TL.Finansal tabloları düzeldi.Dolayısıyla Gözaltı pazarındanda çıkacak.Yokuş yukarısını çıkıp düz yolda koşmaya başlayan bir şirket olarak düşünüyorum.YTD.
    nasıl fk takılmam ki?şu an knfrt fiyatı fk 10a göre.

Tatarramazan rumuzlu kişi YEŞİL'deki efsane hareket başlamadan bir sene önce ordaymış, işin ilginç yanı iki hisse zaman/grafik çizelgesi olarak incelenirse (Frigo ve YEŞİL) neredeyse aynı hareketi yapıyor, son hafta 7 ye düştüğü gibi son zirvesine çıksaydı birebir aynı dahi denilebilirdi.Her iki hissenin başlığı da incelenirse beklentilerin de uyuştuğu da(göz altında çıkma ve öz sermaye kadar kar beklentisi vs.) görülecektir.(YTD. benim gibi düşünen var mı ve varsa fikirleri nedir öğrenmek için bilgi olarak geçtim affınıza sığınarak)

Dayanamadım bir miktar aldım yine hayırlısı bakalım...

Sayfa 24/79 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •