Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 88 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Temel düzeyde , pratik, basit olarak Temel Analizi anlatıyorum.

1. Dolar grafigini investingde bulamadım. Temel analiz.net grafikleri pek kamsamlı degil . Tradingwiew grafikleri çok ayrıntılı ve kullanışlıymış.

2. Bu seçenecek okadar ön plana alınabilecek bir özellik değil . En başta bakılması gereken karlılık rakamlarıdır. Sonra borçluluk gelir. Ticari alacakla ilgili şunu söyleyim. Ticari alacakların artması firma için iyi bir şey değil demektir. Firma satış yapıyor fakat bunu tahsil edemiyır anlamı çıkar . Ticari alacak kısmını geçmiş verileriyle ve sektör ortalamasıyla kıyaslanabilir. Ayrıca ticari alacak ve stok verileri takip edilerek bilançonun kısmi olarak bozulması veya düzelmesi takip edilebilir.

Sn.@atakanözbaki
    investing deki temel analiz bilgileri eğitiminiz için ,emeğiniz için çok teşekkürler.Aynı sitede teknik analizin nasıl yapılabileceği hakkındada burada veya uygun bir topikte bilgilendirme yapabilirseniz ben dahil çok kişinin faydalanacağını düşünüyorum.

teşekkürler.

Mesela ,ben tam ekranda günlük bir yıllık grafiği görebiliyorum.
    tam ekran günlük 3 yıllık grafiği görebilmem için ne yapmam gerekir.Beceremedim.

5. [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Resimlerde görüldügü gibi arçeliğin 2017 3 çeyrek net karı 1073 den 755 düşüyor hisse bir anda %6 düşüyor. Bist 30 hissesi durduk yere % 6 düşermi. Arçelik artık uzun bir sürenme süreci başlar.

6. Sağolun

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Emeğinize sağlık

8. teşekkürler faydalı çalışma

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •