Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
Arama sonucu : 88 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Temel düzeyde , pratik, basit olarak Temel Analizi anlatıyorum.

Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Merhaba

Benim gibi yeni başlayan temel konusunda çok daha kendini geliştirmek isteyen kişiler için burası ve arşiv bulunmaz nimet.
    Rahmetli Yaşar Erdinç hocamızın bütün videolarını defalarca izledim.
    Excelde kendi temel analiz programımı yapmak için çok uğraşıyorum. Belli seviyelere geldim.
    İsteyen olursa paylaşabilirim.
    Yeni başlayanlar için güzel bir ivme katabilir.

Fastweb te bulunan sharp puanlamasını nasıl hesaplayacağım konusunda çok uğraşmama rağmen bir türlü yanına bile yaklaşamadım.
    Bu konuda bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Aslında temel amacım ücretsiz bir temel analiz sitesi yapabilmek.
    2008 den bu güne bütün bilançoları kendi pc deki sql server a aldım. Bunun üzerinden temel rasyoları ve ına hesaplamalarını çıkardım. ilerideki hedefim bunu webte güncel olarak paylaşabilmek.
    [email protected] slm banada gonderebılırmısınız

2.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Merhaba

Benim gibi yeni başlayan temel konusunda çok daha kendini geliştirmek isteyen kişiler için burası ve arşiv bulunmaz nimet.
    Rahmetli Yaşar Erdinç hocamızın bütün videolarını defalarca izledim.
    Excelde kendi temel analiz programımı yapmak için çok uğraşıyorum. Belli seviyelere geldim.
    İsteyen olursa paylaşabilirim.
    Yeni başlayanlar için güzel bir ivme katabilir.

Fastweb te bulunan sharp puanlamasını nasıl hesaplayacağım konusunda çok uğraşmama rağmen bir türlü yanına bile yaklaşamadım.
    Bu konuda bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Aslında temel amacım ücretsiz bir temel analiz sitesi yapabilmek.
    2008 den bu güne bütün bilançoları kendi pc deki sql server a aldım. Bunun üzerinden temel rasyoları ve ına hesaplamalarını çıkardım. ilerideki hedefim bunu webte güncel olarak paylaşabilmek.
    Bu başlık çok güzel olmuş açanın ellerine emeğine sağlık çok teşekkür ederiz.
    [email protected], ben de uygun olduğunuzda yollarsanız faydalanmak isterim, konuyla ilgili kendimi yeni geliştiriyorum ilerleyen zamanda ben de kendi programımı yazıcam, umarım kendimi yeteri kadar geliştirip buradan paylaşabilirim

3. mail atılmıyor boşuna ümitlenip adresinizi vermeyin. postu da şikayet ettim.

4. Bu topicteki resimler ve anlatımların çoğu uçmuş gitmiş. Arşivime baktımda anlattığım resimler hala duruyor. Bunları tekrar ekleyimde okuyana faydalı olsun. Anlattığım şeyleri şu an ben bile unuttum. Algo tradinge yogunlaştığım için temel analiz bilgilerinin unuttum.

BASİT TEMEL ANALİZ.zip - 6.6 MB

5. Temel analize merak duyan arkadaşlar için internet siteleri yerine , bu iş profosyonelce yapan programları kullanmanın daha pratik ve faydalı olabilecegini düşünüyorum. Fiyatlarıda bayağı makul . Hatta ideal yada matriks kullanıyoryanız temel analiz lisansı (stockkey sanırım. ) açtırabilrsiniz. Yeterli hacime ulaşınca( Ekran maliyetinin 2 katı) ücretsiz kullanabilirsiniz.

Fintables, Fastweb , Stock Key gibi temel analiz programları gibi

6. Hocam bu kadar uğraş verip hazırladığınız Excel temel analiz dosyanızı paylaşmanız büyük fedakarlık.
    Eğer sizin için de uygunsa bana da gönderebilir misiniz? Çok Teşekkür ederim.
    [email protected]

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Atakan Hocam,
    İlgi ile sizi takip ediyorum. Çok emek vererek bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
    Rica etsem bana excel analizini gönderebilir misiniz?
    [email protected]

8. Çok karışık işler bende yeni başladım anlamaya çalışıyorum bakalım. https://www.kiloverdim.com/

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •