Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: Yıl Sonu Dolar Beklentiniz Nedir?

Oylayan
123. Bu anket için oy kullanamazsınız
Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 101 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz mı?

Yıl sonu fed aralık ta 0.25 baz puvan artirmazsa 3.60 altı artirirsa üstü
    Naapar hiç fikrim yok
    Bence yellen in de henüz yok
    Yatırım tavsiye içermez

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Beklentinin tam tersine yabancı parasını götürürken bol bol dolaresini götürsün diye ilk çıkışta hızlı geçtiği 3.23-3.36 arasını bi dener en azından saygıdeğer sıcak paralı yabancımıza kar maksimizasyonuyla kaçma fırsatı verilir.
    Sonra teknikçiler gelir ve teknik bunu gösteriyordu zaten valla ben yazacaktım der.
    Sağda solda senede 500 analiz yazısı yazıpta es kaza birinde dolar 3.2x görür diyen analiz paparazzileri de sene boyu tek o yönde tahminde bulunmuş gibi o yazılarını ekonomi sütunlarında gözümüzün içine sokarak ego mastürbasyonu yapar.
    Velhasıl kelam Türkiye gibi gelişen bile olamayacak ama sırf ucuza kölelik yapabilecek bol sıfırlı nufüsu hatrına batı tarafından zaman zaman kaale alınıyormuş gibi yapılan vasıfsız yöneticilerle yuvarlana yuvarlana bir yere gidemeyen ekonomi bozuntularının paraları malesef değer kaybetmeye mahkumdur. Ne zaman nasıl olacağı önemli değil bugün 3.40 yarın bir gün 10 lira olur.
    Fakat, aslen önemli olan doğru yatırım yaptığınızı düşündüğünüz paranın alım gücünün aslında size ne ölçüde kazandırdığıdır.
    Kısacası her türlü gol olur
    Son düzenleme : doctor; 20-09-2017 saat: 22:45.
    Ytd

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Yaw ziktir edin FEDİ MEDİ.

3.35 - 3.45 arası RİSK FREE BUY ZONE dedik.

3.67 den sonra kademeli satacağız dedik.

Her durumda yastıkaltı fiziksel ALTIN biriktirin, götünüzü bir tek ALTIN sıcak tutacak dedik. 1050$ den beri alın dedik. Hala almaya devam edin dedik.

110 bin BIST te gelgel noktası dedik.

DOW ve NASDAQ ta herkes boğa, gömecekler dedik.

DEDİK DEDİK DEDİK...

ilkokul mezunuyuz diye siz beni ziklemeyin. uzmanları zikleyin.

havalı civalı İngilizce laflar edemiyoruz. boşverin. Aha beni de elit yaptınız amk.

"THE ULTIMATE SOPHISTICATION IS SIMPLICITY" Da Vinci.
    hahahahah bu yorum burada da dursun
    adam net konuşmuş
    sonu ne olur bilemem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

fedden sonra en yüksek 2 seçeneği seçenlerin oranı %50 den %60 çıktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Az önce ankete katıldım...Buraya yazacağıma yarışma topiğine yazmışım 6 ay içinde tahminim 3.10... 3.5570 üzeri görünmüyor benim teknikte...Bunlar son satış fırsatları bence...YTD...Herkese selamlar saygılar...

6.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Az önce ankete katıldım...Buraya yazacağıma yarışma topiğine yazmışım 6 ay içinde tahminim 3.10... 3.5570 üzeri görünmüyor benim teknikte...Bunlar son satış fırsatları bence...YTD...Herkese selamlar saygılar...
    senin teknik ne bilader? ileri sürüş tekniğimi kullanıyorsun

Yıl sonu usd tahminim 3.75 saygılar.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Benden de bir tahmin

Yıl sonu için 3.35 --- 3.45 aralığı

Sonrası yukarı tabi

aptallık aynı şeyleri yapıp hep farklı sonuçlar beklemektir ....A. Einstein

Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz