Sayfa 100/364 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2905 madde; 793 - 800 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Taze haber :

Şirketimiz yönetim kurulu , 16 mayıs 2018 tarihinde başlayan ve 30 mayıs 2018 tarihinde sona erecek olan 15 günlük rüçhan hakkı kullanım süremizin, aşağıdaki gerekçelerle 60 güne çıkarılması konusunda karar almış olup bu amaçla İzahnamede gerekli değişiklikleri yapmak üzere SPK'ya başvurulmuştur.

1. Şirketimiz payları Yakın İzleme Pazarında, nominal değerin altında işlem görmektedir.

2. Hali hazırda, Rüçhan hakkı kullanımı 16 Mayıs- 30 Mayıs tarihleri arasında 15 gün sürecektir.

3. Rüçhan hakkı kullanım fiyatı, mevzuat çerçevesinde, nominalin altında 0,41 TL olarak belirlenmiş olmakla beraber, halen piyasa fiyatı 0,38 TL dolayında seyretmekte ve ortaklarımızdan bu fiyattan rüçhan hakkı kullanamayacakları yönünde bilgi alınmaktadır.

4. Ülkemizde genel ekonomik göstergeler, özellikle döviz piyasasındaki yükseliş trendi yatırımcı kararlarını olumsuz etkilemektedir.

5. Yakın zamanda ortaya çıkan Erken Seçim kararının getirdiği belirsizlik atmosferi, bir yandan yeni yatırım kararlarını beklemeye almış, diğer yandan Şirketimizin imar konusunda yaptığı tüm hazırlıkların İl Özel idaresi nezdinde de beklemede kalmasına yol açmıştır.

6. İmar konusunda seçim atmosferi nedeniyle sürecimizin beklemesi, pay sahiplerimize olumlu haber duyurmamızı ve bunun diğer olumlu yansımalarını da engellemiştir.

Kamu oyunun bilgisine sunulur.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Taze haber :

Şirketimiz yönetim kurulu , 16 mayıs 2018 tarihinde başlayan ve 30 mayıs 2018 tarihinde sona erecek olan 15 günlük rüçhan hakkı kullanım süremizin, aşağıdaki gerekçelerle 60 güne çıkarılması konusunda karar almış olup bu amaçla İzahnamede gerekli değişiklikleri yapmak üzere SPK'ya başvurulmuştur.

1. Şirketimiz payları Yakın İzleme Pazarında, nominal değerin altında işlem görmektedir.

2. Hali hazırda, Rüçhan hakkı kullanımı 16 Mayıs- 30 Mayıs tarihleri arasında 15 gün sürecektir.

3. Rüçhan hakkı kullanım fiyatı, mevzuat çerçevesinde, nominalin altında 0,41 TL olarak belirlenmiş olmakla beraber, halen piyasa fiyatı 0,38 TL dolayında seyretmekte ve ortaklarımızdan bu fiyattan rüçhan hakkı kullanamayacakları yönünde bilgi alınmaktadır.

4. Ülkemizde genel ekonomik göstergeler, özellikle döviz piyasasındaki yükseliş trendi yatırımcı kararlarını olumsuz etkilemektedir.

5. Yakın zamanda ortaya çıkan Erken Seçim kararının getirdiği belirsizlik atmosferi, bir yandan yeni yatırım kararlarını beklemeye almış, diğer yandan Şirketimizin imar konusunda yaptığı tüm hazırlıkların İl Özel idaresi nezdinde de beklemede kalmasına yol açmıştır.

6. İmar konusunda seçim atmosferi nedeniyle sürecimizin beklemesi, pay sahiplerimize olumlu haber duyurmamızı ve bunun diğer olumlu yansımalarını da engellemiştir.

Beceremiyorlarki.versinler spege eskide oyunu.bak bakailim nasil ruchana alici geliyor.bunlarda is yok

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. çok uyanık çıktı bu yönetim ..yok mevcut konjektör yok erken seçim ..ben mhp il yönetim kuruluyum bunlar kadar siyaset konuşmuyorum iş hayatımda ...il özel idarede senin işini seçimi bahane edip aksatacak bir çalişan kitlesi müdür
    amir memur olamaz onların öle bi yetkisi yok ..spk nın onayladıgı bedelli iptal olamayacagı gibi gerekli durumlarda istek üzerine bir süre uzatılabilir.. burda magduru oynamişlar resmen ...yani hisse fiyatını çıkart 50_55_60 fiyata tut orda bak yatırımcı nasıl 41 den iştahlı bi şekilde ben dahil olmak üzere katılıyoruz ...anladıgımız kadarıyla yönetimin elinde yüklü dolar var bedelli ye ayırdıgı ..dolarda her gün yükseliyo 5 tl rakamlar konuşulurken satmak işlerine gelmiyo bedelli için ...zaman kazanmak için bu haberi atıyosunuz ...kazan kazan muhabbeti ..ne candan geçiyolar nede canandan ...ucuz numaralar...dikkate almaya gerek yok ..ytd

4. Taze haber :

458 Ada , 2,3,4,5,6,7 nolu
    parsellerimizle ilgili imar planı değişikliği
    başvurumuzun, nüfüs, eğitim kurumları, sağlık kurumları, turizm ticaret, trafik
    , konut vb. hususlar açısından yeniden düzenlenerek, talebimizin
    yenilenmesi tarafımıza bildirilmiştir.

Arkadaşlar özel imar çıkartıyorlar yani yok yok epey büyük bir karma proje peşinde olduklarını da öğrenmiş olduk bu vesileyle..haydi bakalım durmak yok, devam..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Kötü bir haber olarak verilen haber ile Firma imar konusunda ilk defa bu kadar bilgi verdi projede neler var
    - eğitim kurumları
    - sağlık kurumları
    - turizm alanı
    - ticaret alanı
    - konut alanları
    olduğunu teyit etti.

Bedellinin sürecinin uzatılması için spk başvurusu da var bakalım sonuç ne olacak.

Sent from my iPhone using hisse.net

6.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Kötü bir haber olarak verilen haber ile Firma imar konusunda ilk defa bu kadar bilgi verdi projede neler var
    - eğitim kurumları
    - sağlık kurumları
    - turizm alanı
    - ticaret alanı
    - konut alanları
    olduğunu teyit etti.

Bedellinin sürecinin uzatılması için spk başvurusu da var bakalım sonuç ne olacak.

Sent from my iPhone using hisse.net
    Bedellinin kapanis gunu bugun.sure uzatilmaz ise bugun kapaniyor.bu saatden sonra bir daha acarlarmi supheli.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bedellinin kapanis gunu bugun.sure uzatilmaz ise bugun kapaniyor.bu saatden sonra bir daha acarlarmi supheli.

Gozumiz aydin arkadaslar bedellinin suresini spk uzatmis.simdi yeniden islememi acilacak ruchanlar.

8. Bu arkadaşlar SPK dan ne istese alıyor..Bravo vallahi..

Şirketimiz Sermayesinin 77.288.314,130 TL den, 42.711.685,870 TL ilave bedelli olarak artırılarak 120 milyon TL ye çıkarılması ile ilgili olarak rüçhan hakkı süresinin uzatılmasına ilişkin İzahname değişikliği talebimiz 28.05.2018 tarihinde SPK tarafından onaylanmıştır. Bu onay ile 30.05.2018 tarihinde bitecek olan rüçhan hakkı kullanım süremiz 16.07.2018 tarihine kadar uzatılmıştır.

Rüçhan hakkı kullanmak isteyen ortaklarımızın süresi içinde hesaplarının olduğu aracı kurumlara başvurmaları gerekmektedir. Sermaye artırımımıza ilişkin rüçhan hakkı süresi uzatımına dair SPK onaylı belgeler ekte sunulmaktadır.

Sayfa 100/364 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •