Sayfa 12/363 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. 47 ikili dip çaliştı ..... sabah işlem yapan biimki gibi küçük yatırımcıydı sanırım 25000 lot satiş ya bıktı yada paraya ihtiyaçtan .spk kararını bekliyoruz hayırlısı bakalım ...ytd

2. Senin hacmine de çapına da.... pazarlama beceriksizi speğine de

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 51 Den umudu kesenler satışı 50 ye yazmış

4. Bir bankayla daha kredi yapılandırması OK..

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB)de bulunan 1.495.000 TL kredimizin banka ile yapılan görüşmeler sonunda ilk yılı ödemesiz, ikinci yıl ödemeli olmak üzere kredinin yapılandırılması konusunda anlaşma sağlanmıştır.

5. Ve beklenen sermaye artırımı onayı en nihayetinde geldi SPK dan..Sayfa 2 de onaylananlar kısmında..

http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...l=2017&sayi=16

Sermaye artırımı olsun, hissenin D grubunda ve yakın izleme pazarında kalması için gerekçe kalmıyor diye düşünüyorum, eksik olan işletme sermayesi yerine konmuş olacak sonuç olarak..

Finansal koşulları iyileşmiş oluyor, bankalarla kredilerini de yapılandırdırıyor zaten..

Hayırlısı diyelim..

Pzt. piyasa bu yapısal ve çok önemli gelişmeye ne tepki verecek şimdiden merak ediyorum..İzleyelim görelim..

6. Sermaye artırımı sonunda sermaye 120 mn TL ye çıkmış olacak, %92.75 i fiili dolaşımda, hisse fiyatı 0,52 bile olsa fiili dolaşımdaki kısmın piyasa değeri 58 mn TL gibi bir rakama tekabül eder..30 mn TL nin çok üzerinde.. A grubunda işlem görmesi icap edecek gözaltından çıkarsa..

Diye düşünüyorum..BIST karar verecek sonuçta..

7. Pazartesi muhtemelen 51 direncini aşıp 52 Den açılış yapar.daha sonra 53 54 dirençlerini deneyebilir.sonraki dirençler 55 ve 56

8. Hemen pazartesi bedelli süreci başlayacak mı acaba? Yönetimin yapması gereken birşeyler kaldıysa 1 ayı bulabilir

Sayfa 12/363 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •