Sayfa 155/363 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Aslında herkesin ruh sağlığı İçi̇n bu kağıdın haftada bir işlem görmesi lazım.günde 10.000 lot hacim nedir abi.eskiden çapsız spek eşleşme miktarında tavan yapıp sonra çapı yetmediği için siliyordu.artık ona bile çapı yetmiyor

2.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Aslında herkesin ruh sağlığı İçi̇n bu kağıdın haftada bir işlem görmesi lazım.günde 10.000 lot hacim nedir abi.eskiden çapsız spek eşleşme miktarında tavan yapıp sonra çapı yetmediği için siliyordu.artık ona bile çapı yetmiyor
    33 ten 50.000 alıp iptal etti.çapı artık anca bu kadarına yetiyor demekki

3.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Sayın Cefaks

Teşekkür ederim takas paylaşımı için. Senin hakkını türk borsa camiası ödeyemez. Ellerine, emeğine sağlık.

Son bir aylık takaslarda ciddi bir hareket yok. Hisseyi satan da alan da yok. Hisse almak istiyorlar ise patronlar biraz yükseltip bizim maliyetimize yaklaştırmaları gerekiyor. Maliyetimi aşağıda yazacağım. Hissede yazan bir elin parmağı kadar insan var forumda az çok birbirimizi tanıyoruz. Gelecek bize ne gösterecek göreceğiz.

İlk Brko hissesini 13.10.2016 tarihinde 1 adet hisse alarak başlamışım. Neden 1 tane? Hisse takibimde olsun diye almışım. Sonra arsa haberi vs ile gidecek diye almaya başlamışım. Tabi o zaman bilmiyorum 2016 yönetimdeki paronların satış ve mal yedirme yılıymış. İki yıldan fazla süredir hissedeyim. En yüksek aldığım fiyat 74 kr. En düşük de 33 kr'dan hisse almışım. 52 kr'dan bu firmayı yönetenler iyi işler yapacaklar diye rüçhanım için para yatırarak bedelliye katılmışım. Toplam maliyetim 40-41 kr arası. Maliyeti düşüreyim diye 32 kr'a yazıyorum ama muvaffak olamadım henüz. Bir de her kademeden mal almışım 32 kademesi boş kalmasın mantığı da var.

Hiçbir hissede bu kadar uzun süre beklemedim. Bakalım sonunda ne olacak.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    32 veriyor şu an

4.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    32 veriyor şu an
    Serkan Bey

Verdi.

Daha düşük seviyeden istemiyorum. Artık düşmesin.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Serkan Bey

Verdi.

Daha düşük seviyeden istemiyorum. Artık düşmesin.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    32 den bol bol var hocam. Korkutmadır umarım

6. Sizin ben olmayan karakterinizi ..keyim o.ç ları

7.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Sizin ben olmayan karakterinizi ..keyim o.ç ları
    Ben de diyordum bu oç neden 32 ye basmıyor.aferin oç

8. Bu bitmiş kağıdı buralarda tutan bu o. ç larını Allaha ıslah etsin. Bu millet zavallı bi haber yedi sülalenizi ağzına almış konuşuyor. Nasıl mide var sizde, rahatsız olmuyormusunuz.

Sayfa 155/363 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •