Sayfa 168/363 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    anlayan anlamayana anlatsın ortada top çeviriyorlar
    Hocam son haber ile arsayı mevcut hali ile yok pahasına mı satacağız diyorlar yoksa imar için yeni bir revize başvuru mu?

2.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    30 kapadık.son kap haberi ile ilgili bir yorumunuz var mıdır
    vardır ...benim yaşadıgım ilde akp belediyesi,ne kaptırdık geçen seçimde ...yerine gelen akp li başkan önüne gelen yeri para karşılıgı imara açtı ..o yüzden bundan sonra imara açılacak yerlere çevre ve şehircilik bakanlııgı karar verecek denildi...burda amaç belediye başkanlarının hırsızlıgına dur demek ...çevre ve şehircilik bakanlıgı demek saray izni demek malum ..sadece bizim il deyil bu uygulama türkiyede bi çok ilde bu imar işi böle onaylanıyo artıkın ...o yüzden bu muracat seçim öncesi iyi olmuş ..onaylanacagı kanatindeyim ...kısa sürede ...svg

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    vardır ...benim yaşadıgım ilde akp belediyesi,ne kaptırdık geçen seçimde ...yerine gelen akp li başkan önüne gelen yeri para karşılıgı imara açtı ..o yüzden bundan sonra imara açılacak yerlere çevre ve şehircilik bakanlııgı karar verecek denildi...burda amaç belediye başkanlarının hırsızlıgına dur demek ...çevre ve şehircilik bakanlıgı demek saray izni demek malum ..sadece bizim il deyil bu uygulama türkiyede bi çok ilde bu imar işi böle onaylanıyo artıkın ...o yüzden bu muracat seçim öncesi iyi olmuş ..onaylanacagı kanatindeyim ...kısa sürede ...svg
    O zaman gayet güzel haber.ben artık imar işin umut yok diye düşünmüştüm.haber 17 30 da geldi.aslında tavanlık habermiş.demek ki şu an arsayı yok pahasına satma durumu yok

4. Seneye 29 la başladık yine. Hayırlısı bakalım. Kademeler boşsa göstermelik bir tavan gelir belki
    30 da bir şey yok

5.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Seneye 29 la başladık yine. Hayırlısı bakalım. Kademeler boşsa göstermelik bir tavan gelir belki
    30 da bir şey yok
    30 a koymaya başladı.Yeni direnç 30

6. Öğlen arası 23 lot alıp 30 yaktım ama ısrarla 29 a veriyor spekcik

30 da da 152.000 lot satış var. Bugün 30 kapanış zor gibi

7. Şirket artık 15 gün çalışacakmış.borsada da haftada 1 gün açıksa olsa yeter bence

8.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Şirket artık 15 gün çalışacakmış.borsada da haftada 1 gün açıksa olsa yeter bence
    ay içinde borsa bile 2 gün artı olabilio artık geri kalan günler bam bam bam..çok bile 15 gün çalişmak ..ytd

Sayfa 168/363 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •