Sayfa 169/363 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Şaka maka kağıtta hacim 0. Spekcik te şaşkın.Aynı kurumlar arası al-sat yapıyor.

Adamların bir tarafında patladı 41 den aldıkları lotlar

Beter olun oç ları

2. 29 a 200.000 lot alım girmiş. gözlerim yaşardı

3.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    29 a 200.000 lot alım girmiş. gözlerim yaşardı
    hisseyi beklenti götürür.. araziyle ilgili muracat çevre ve şehircilik bakanlıgında masada ..eyer kamudan önce içerden bilgi alırsa oyuncu baz aldıgı bi fiyata kadar götürür ve sonradan kamuyla paylaşır...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    hisseyi beklenti götürür.. araziyle ilgili muracat çevre ve şehircilik bakanlıgında masada ..eyer kamudan önce içerden bilgi alırsa oyuncu baz aldıgı bi fiyata kadar götürür ve sonradan kamuyla paylaşır...ytd
    Hocam zaten belediyeden geçirmeyen AK Partililermiş. Bakanlıkta değişen bir ley olmaz. Alacak adam 29 dan değil 33 ten basar alır.

İnş ben yanılırım

5. 29 alımları iptal etti. 28-29 . Madem çapın yok niye yazıyorsun oç

Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    29 a 200.000 lot alım girmiş. Gözlerim yaşardı
    ben borsa istanbula müracaat ettim günde tek fiyat uygulamasında emir iptallerinin olmaması ve eşleşmenin gözükmemesi için lütfen bu uygulamayı kaldırın ve birilerinin oyuncağı olmayalım diye
    sizlerde borsa istanbula yazın bu meyanda talebinizi

mekda Guest
    Arkadaşlar alanı satanı kaç lot yazıldığını takip edinceye kadar TC nin SPK, BİST, CİMER gibi kurumları var. Oralara mail ile veya dilekçe ile müracaat etmenin daha faydalı olacağını düşünüyorum.Ben 15 gün önce bu 3 kuruma mail attım.Spk dan bugün cevap geldi. SPK dedi ki tüm şartlar oluşmuş ise ortaklık yani şirket müracaat etmesi gerekir diye uzun uzun açıklamalı cevap gönderdi.Hayrettin bey ile görüştüm o yazıyı ve benim talebimi mail olarak istedi. Ben de maili ve SPK dan gelen cevabı Hayrettin Beye gönderdim.Ocak ayının 21inde yk toplantısı olacak orada talebinizi yk üyelerine iletecem dedi.21 Ocak’ta şirket olarak gözaltından çıkmak için müracaat etmelerini bekleyecem.Cimer ve BİST’ten cevap gelirse yazarım foruma.Bu arada bu 3 kuruma attığım mailllerde ygyo, yyapı, nugyo, spor kulüplerin borç ve sermaye rasyosu olarak çok kötü olmalarına rağmen A grubunda işlem gördüklerini , gözaltı pazarına geçtiği 2016 yılı Aralık ayından bu tarihe kadar 2 defa bedelli sermaye artırımı yapıp borçluluğunu azalttığını belirttim. Dedim ki ya diğer şirketler neden o borçlulukla gözaltında değilken brko neden hala gözaltında diye soru sordum.Gelen cevabı foruma yazarım cevap gelince.Sonuç: Forumdaki herkes burada yazdığı yazı kadar bu 3 kuruma yazı yazarsa bazı işlerin hızlanacağı kanaatindeyim.Bu arada 2 ay önce brko aldım.Proje falan değil sermaye yapısı düzeldiği için gözaltından çıkar kısa sürede diye aldım.Herkese iyi akşamlar dilerim.

mekda Guest
    Serkan bey, en çok isyan eden sensin. 41krştan milyonlarca lira bedelliye para yatıran amcalar düşünsün.Unutma zenginin parası ky nin parasından daha kıymetlidir.O kadar para yatıranın vardır bi bildiği rahat ol biraz. Rant büyük brko da. Kimse mal vermediği için aşağı aşağı sürdüler. Bedelliyi de hisse alamadıkları için yapmışlardır diye düşünüyorum. Bedelliden önce ne kadar lot vardı bedelliden sonra ne kadar( 120.000.000) lot var. Azdan az çoktan çok gider Serkan bey milyonlarca lotu olan düşünsün derim.Ben şayet öyle yapıyorum.

Sayfa 169/363 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •