Sayfa 197/363 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    Avatarı kiliTTasi kiliTTasi şu an forumda
    Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    233

Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam zaten yabancıya satmayacak ki. Cep to cep. Parça parça satacaklar. Alan adam imarını çıkarır zaten.

Bildiğim kadarı ile Niğde de belediye değişmedi malesef.

Dışarıdan yeni birileri kağıda girmezse bu aşağılık oç ları ile işimiz zor
    Belediyenin değişmesi ile imarın bir ilgisi yok ki. İmar bakanlıkta seçimin bitmesini bekliyor. Seçim sonucu da bittiğin göre imar olayı yakın olabilir. Bakanlıkta sorun yok büyük bir ihtimal. sorun yoksa imar çıkacak sa niye yandından kacırı gibi 118 dönüm araziyi satmaya kalkıyorlar kie satacaklar araziyi güncel fiyatının çok latında satacaklar 118 dönüm razini günceldegeri en az 50 milyon eder bunlar şimdi tarla olarak degerleme yaptırım çok ucuza alacaklar göreceksiniz sizde burdasınız eger bahanlıkta sorun yoksa hemen çıkar imarı 118 dönüm en az 800 lirayapar yap degerlemeni blancıan ekle şirket kar yatrım yavsiyesi degildir buara zaten vatandasın teki bu satışta olacak kandırmacadan dolayaı hukiki yolu hazırladıve tapu iptal davası açaçak şirketteki parayıda bolke ettrip parayı hiçbir şekilde kulandırmayacak hukuki yönden çok açıkları var çokkk yatrım tavsiyesi degildir
    Sayın Oblakbulut,

Şirket de yönetimde olan ve büyük hissedar olan ortakların niyetlerini çözebilmiş değilim. Bu hissede 2016 yılından beri varım ve epey de emek harcadım. Söz sahibi ortakların niyetleri iyi mi kötü mü çözebilmiş değilim.

Yapmış olduğum görüşmelerde ve bakanlıkta edindiğim bilgi ile imarda sorun yok gözüküyor. İmarın bakanlıktan onayı yakın diye tahmin ediyorum. Askı süreci ar bir ay sonra itiraz gelirse tekrar değerlendirilecektir ancak planda imara aykırı bir durum olacağını da sanmıyorum. Bununla birlikte her an her şey de olabilir. Bir bakarsınız plan iade edilir. Burası Türkiye. İl özel idareye dilekçe yazdım sordum firmaya sekiz ay plan hazırlattıktan sonra niye iade ettiniz? Manipülasyon yapmış oldunuz? Cevap geldi kem küm.

Arsa dediğiniz gibi tarla olarak satılacak ise dediğiniz yapılır mahkeme süreci olur, bilemiyoruz bu hali ile mi satılacak yoksa imarlı mı satılacak. Yönetici ortakların iyi yada kötü niyetli olduğu o zaman belli olacak.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Sağda solda edinilmiş bilgiler olup resmî bir tarafı bulunmamaktadır.

Selamlar.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. bu 25 kuruş olayı ilginç gelmeye başladı. 26 da satış yok.11911 lot satış var. Ama özellikle 26 yapmamaya çalışıyor.

Üst kademeleri göremiyorum ama muhtemelen sağlam bir alım gelse direkt 30 u görecek. İnatla 25 te cebelleşiyor

3.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Sayın Oblakbulut,

Şirket de yönetimde olan ve büyük hissedar olan ortakların niyetlerini çözebilmiş değilim. Bu hissede 2016 yılından beri varım ve epey de emek harcadım. Söz sahibi ortakların niyetleri iyi mi kötü mü çözebilmiş değilim.

Yapmış olduğum görüşmelerde ve bakanlıkta edindiğim bilgi ile imarda sorun yok gözüküyor. İmarın bakanlıktan onayı yakın diye tahmin ediyorum. Askı süreci ar bir ay sonra itiraz gelirse tekrar değerlendirilecektir ancak planda imara aykırı bir durum olacağını da sanmıyorum. Bununla birlikte her an her şey de olabilir. Bir bakarsınız plan iade edilir. Burası Türkiye. İl özel idareye dilekçe yazdım sordum firmaya sekiz ay plan hazırlattıktan sonra niye iade ettiniz? Manipülasyon yapmış oldunuz? Cevap geldi kem küm.

Arsa dediğiniz gibi tarla olarak satılacak ise dediğiniz yapılır mahkeme süreci olur, bilemiyoruz bu hali ile mi satılacak yoksa imarlı mı satılacak. Yönetici ortakların iyi yada kötü niyetli olduğu o zaman belli olacak.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Sağda solda edinilmiş bilgiler olup resmî bir tarafı bulunmamaktadır.

Selamlar.

Hocam bakanlıktan nasıl bilgi alabildiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam bakanlıktan nasıl bilgi alabildiniz?
    Hocam direk gittim bilgi vermediler. Eş dost sağ olsun.

5. 22.000 lot hacimle 27 yi gördük.

Şu an 26-27. ama 26 da boş 27 de boş

6. dün ben serbest fiyat yazıldım 150 tane maliyet düşürme noktasında bi lot bile gelmedi nasıl oldu anlamdım o iş ..bu daha öncede kervanda olmuştu yazılıyom yazılıyom vermmiyolar sonra bire bir pirim yaptı ..hayırlısı bakalım bu ay güzel olcak gibi ytd

7. sizin bakanlıktan bilgi aldınız demeniz kafama oturmuyor bakanlık nigde çevreşehircilik bakalıgına başvuru numarası ile yollaması lazım bura bir yanlışlık var mala kilitleme opereayonu olasın askın yatırım tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    sizin bakanlıktan bilgi aldınız demeniz kafama oturmuyor bakanlık nigde çevreşehircilik bakalıgına başvuru numarası ile yollaması lazım bura bir yanlışlık var mala kilitleme opereayonu olasın askın yatırım tavsiyesi degildir
    İmar bakanlık onayından sonra Niğde il şehircilikte bir ay süre ile askıya çıkacak. Bakanlıktan onay çıkınca bilgi alabilirsem buradan paylaşırım.

Sayfa 197/363 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •