Sayfa 206/363 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    mayıs ayı güzel olur sakin olun rahat olun ..bu durum onlarında çok hıoşuna gitmedigi kanatindeyim ...imar da çıkar arazinin satişıda gerçekleşir...zaten beklentileri olmasa hisseyi alttan toplamazlar alttaki kurumlarda nerdeyse hisse kalmadı ilk beş altı kurum harıl harıl toplamaya devam ediyo istenmeyenler tahtadan çıkartılıyo . ytd
    Evet bir toplanma var gibi. ama günde 40-50 bin lot civarı. Bu tempo ile 1 sene daha sürer.

Sağlam haber lazım. Yoksa zaten biri 200.000 TL koysa 2 tavanı var

2.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam aslında kızdığım emir iptalleri. Şu an baktım 30 tavan 239.00 lot emir miktarı

Birazdan silecek. Gücün yoksa almazsın zaten. İnsanlara neden umut veriyorsun
    Ne yazsak boş. Adam yine yazdı alımı. yine silecek. Artık diyecek söz kalmadı. Kapadım ekranı. en iyisi 17:54 te bakmak

Bu emir iptallerine sağlam ceza gelmeli ama nerde

3.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Ne yazsak boş. Adam yine yazdı alımı. yine silecek. Artık diyecek söz kalmadı. Kapadım ekranı. en iyisi 17:54 te bakmak

Bu emir iptallerine sağlam ceza gelmeli ama nerde
    genel kurul toplantısı var ayın 26 sında gidelim bence ...önemli olabilir bilgilenme konusunda ...ytd

4. Genel kurula biz Ankara’dan iki kişi gidiyoruz. Ankara’dan gidecek var ise bize katılabilir. Genel kurula gitmek lazım.

Şirket içinden bilgi veren arkadaşlar vardı grupta. Onlardan hiç bilgi gelmiyor artık. İşler yolunda olduğu için mi gelmiyor yoksa umudu kestikleri için mi gelmiyor.

Selamlar.

Sent from my iPhone using hisse.net

5.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Genel kurula biz Ankara’dan iki kişi gidiyoruz. Ankara’dan gidecek var ise bize katılabilir. Genel kurula gitmek lazım.

Şirket içinden bilgi veren arkadaşlar vardı grupta. Onlardan hiç bilgi gelmiyor artık. İşler yolunda olduğu için mi gelmiyor yoksa umudu kestikleri için mi gelmiyor.

Selamlar.

Sent from my iPhone using hisse.net
    işten ötürü programım hala belli olmadı ..eyer netleşirse size özelden ulaşırım ..svg

6. 13-13:50 arası ve sabahki yoğun 31 lotluk alımlarına kızdı sanırım. 14:00 eşleşme başlar başlamaz 25 e bastı

7.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    13-13:50 arası ve sabahki yoğun 31 lotluk alımlarına kızdı sanırım. 14:00 eşleşme başlar başlamaz 25 e bastı
    sen toplantıya katılacakmısın ortagım ...

8.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    sen toplantıya katılacakmısın ortagım ...
    Hocam ben Tekirdağdayım. İstanbul filan olsa gelirim de . Baya ters bana

Bu adamların samimiyetine de inanmıyorum açıkçası.

Mayıs taki genel kurum seçimli genel kurul olacak? bilginiz var mı?

Sayfa 206/363 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •