Sayfa 213/363 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    hayırlı ramazanlar ...
    inşalllah ramazan boyunca tavan yapar olumlu haberlerle ...
    şimdi ayın 16,05 ,2019 saat 14,30 da noter huzurunda satiş ihalesi 458 ada 3 nolu parseldeki 102.815.63 m2ve 458.2 nolu parseldeki 14,856,39m2sanayi arsasının bütün yada parçalı olarak ihalesi var ...imarlımı imarsızmı yada ozamana kadar imar onayı çevre ve şehircilik bakanlıgından gelirmi bilemiyorum ..talep gelecekmi kim alcak ne kadar rakam bunlar incelemek lazım .iyi bi tutara satişı olursa en azından 90 trlyon borcunun büyük bir bölümü ortadan kalkar diye düşünüyorum .ytd
    Satış haberi nerede var? Kapta haber olarak mı verildi?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

niğde yerel basına ilan verilmemiş ulusal basına ilan verilmiş.
    arsa satış işi dğruladım.

3. Şirket Web sayfasında duyurmamışlar, Kap’da açıklama göndermemişler, yerel basında haber yok. İhale duyulmasın kimse katılmasın kaygısı ile hareket ediyorlar. Yüksek fiyata satmak isteyen duyurmak için çaba harcar. Bunlar arsayı kelepire biz alalım derdinde.

Sent from my iPhone using hisse.net

4. ben dememişmiydim satılacak arsaların imarı 10000 binlik planlarda konut lanında kalıyor zaten özel idare koyunlunungenelinde 1000 lişve 5000 binlik panları yapma karaı oladı ihale sürecinde bunlar arsaları ladıları ında bedava ya alacaklar büyük isaat şirkeleri vede emlak konut toki gibi yerlere maişl atın bence onlarda ihaleye girsinler

5. ihale ye girmeler,ii için emlak konu toki birde büyük insaat şirketkerie mail atın satılcak arsaalrın kesinlikle konut imarı var net bunlar tarla olarak bedavaya almaya calısıyorlar alacak olanda sanırım kendileri vede kendi arkadaşları

6. İhale 16.05.2019 tarihinde noter huzurunda şartnameye göre yapılacak sonra 26.05.2019 tarihli Genel Kurul 12. Madde ile fiyatlar tartışılacak ve madde 17’de seçilen yönetim kuruluna satış için yetki verilmesi görüşülecek diyor. Ayın 16.05.2019 tarihli ihalesi ile satacağım demiyor ama bu ihaleye geniş katılım sağlamak için de çaba harcamıyor. Yıllarca imarı bekledikten sonra imar onayı çıktı çıkacak ilken niye satarsın bu kadar arsayı.

Web sayfana koy şartnameyi. Mevcut hali ile bile Güncel bedeli nasıl belirledin raporunu koy.

7. Web sayfana raporları ve satış şartnamesini koy be kardeşim şeffaf ol. Madem firmanın çıkarını düşünüyorsun geniş katılım sağlamak için duyur güzelce. Ancak mal kaçırma derdi olan adam şu anda yönetimin yaptığı gibi yapardı. Şeffaf davranır gibi gözüküp şeffaf davranmaz ve bir de kendini güvenceye almak içim noter huzurunda ihale yapar, genel kurula oylatır.

8. Adsız.jpg brko koyunlu haritası satiş yapılacak yerlerde 458,2 458,3 olarak işaretli ..bence çok kretik bi yer ...yalnız dediginiz gibi sag elden sol ele geçeçekse önemsiz. ama bunlar dişardan birilerine arazi kaptırırmı muamma ....herşeyi gizli yapıyolar bütün tecizatları sattılar nerdeyse kimsenin haberi olmadı ..dişardan elettirik bile almayıp kendi enercisini üretiyolar ..resmen kapalı kutu bu şirket ...ytd

Sayfa 213/363 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •