Sayfa 232/363 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. bu işin dısı içi kalmadı ki ahlaklı ahlaklı yöneticilere muhtacız ben hak yemem haram yemem diyen yöneticilerin iplik işi ile nasıl yılardır paraları hiç ettigni yanlızca imarın onaylanması arsanın deggerlemesi yapılması kaldı yatırmcının bekledigi sizle hangi yönetici aldırdı sizlere alın derken diger yöneticilerde kendi etrafların aldırdı kendi elerindeki hissleri sizlere yüksek fiyattan satmadımı hani çok dürüstüler ama muasebe kısmı herşeyi herzaman kapatamazlar kapattıklarını zannederler yatrım tavsiyesi degildir ögretmenim

2.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    bu işin dısı içi kalmadı ki ahlaklı ahlaklı yöneticilere muhtacız ben hak yemem haram yemem diyen yöneticilerin iplik işi ile nasıl yılardır paraları hiç ettigni yanlızca imarın onaylanması arsanın deggerlemesi yapılması kaldı yatırmcının bekledigi sizle hangi yönetici aldırdı sizlere alın derken diger yöneticilerde kendi etrafların aldırdı kendi elerindeki hissleri sizlere yüksek fiyattan satmadımı hani çok dürüstüler ama muasebe kısmı herşeyi herzaman kapatamazlar kapattıklarını zannederler yatrım tavsiyesi degildir ögretmenin
    Sayın Oblakbulut

Ben hisse alırken hiçbir yöneticinin yönlendirmesi yada tavsiyesi ile almadım. Kimseyi de tanımıyordum. Sadece şirketin varlığı olduğu ve bunun değerleneceğini düşünerek aldım. Şirketi arayıp yatırımcı ilişkilerinden bilgi almak dışında bir yeteneğim ve kapasitem de yok. Zaten genel kurulda tavrımız da ne tarafta olduğumu gösteriyor. Yöneticiler iyi yaparlarsa desteklerim, memnun kalmazsam da genel kurulda olduğu gibi tepkimi gösteririm. Her karar RED verdim. Şirket ile aramın ne kadar iyi olduğu ortada.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. burdda yazdıklarım sizin şahsınız kesinlikle degildir

4. 17:54 te 35-36 iken son anda sert bir satışla 33-34 kapadı. Yarın net bir şekilde yön belli olacaktır diye düşünüyorum.Kağıdın hareketi onaylanmış olma ihtimalini arttıyor. Hayırlısı ile 1,2 güne resmi haber düşer zaten

5.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    17:54 te 35-36 iken son anda sert bir satışla 33-34 kapadı. Yarın net bir şekilde yön belli olacaktır diye düşünüyorum.Kağıdın hareketi onaylanmış olma ihtimalini arttıyor. Hayırlısı ile 1,2 güne resmi haber düşer zaten
    Serkan Bey

Diyelim ki il genel meclisinde onaylandı. Valilik onayına gidecek bütün kararlar. Valilik onayından sonra resmî olarak açıklanır Web sayfasında. Genelde ayın 20’si civarı açıklanıyor. Bir iki gün içinde açıklanması söz konusu olmaz.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6. serkan nasıl bir haber bekliyorsun ben anlamadım

7. haber gelecekse eger bence 1 ay sonra anca gelir yatrım tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    serkan nasıl bir haber bekliyorsun ben anlamadım
    Perşembe il özel idare de yapılan imar ile ilgili oylama sonucu haberi

Sayfa 232/363 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız