Sayfa 238/363 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. bir dünya insan işsiz kalmış kimin umrunda. ulan altı üstü bir imar onayı beceriksizler

2. bu arada adresini ver de kınanı göndereyim aç spek. ne oldu 17,54 te 24 yapınca bir tarafına giren bir şeyler mi çıktı. rahatladın mı oç

3.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    bu arada adresini ver de kınanı göndereyim aç spek. ne oldu 17,54 te 24 yapınca bir tarafına giren bir şeyler mi çıktı. rahatladın mı oç
    özür dilerim oç. 25. 24 üde pazartesi denersin artık. sana artık 31 lot bile yok oç

4. Serkan kardeş bizim gibi insanları ne hale getirdiler.Düşüncelerine fikirlerine aynen katılıyorum.SPK allah belanızı versin Birko ile ortakmısınız?

5. bayramdan önce özel idarde imar görüşmesi olacak diye umut verenler nerde bayram harçlıuklarınız çıktımı yatrım tavsiyesi degildir et Bilgi
    İmar Revize Plan Değişikliği Talebimizle İlgili İl Genel Meclisi Özet Açıklaması Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    22.07.2019

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimize ait 458 Ada 2,3,4,5,6 ve 7 numaralı parsellerin imar plan değişikliğine dair Çevre ve Şehircilik Bakanlığı düzeyinde yaptığımız onay talebimiz hakkında tarafımıza gerekçeli bir karar henüz ulaşmamış olmakla beraber, Niğde Özel İdaresinin resmi web sitesinde bugün bir açıklama yayınlandığı görülmüştür.
    İlgili karardan özetle ; 458 ada 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 nolu parseldeki İmar Planı Değişikliğinin onaylanması yönündeki talebimizin uygun görülmediği, bilgisi edinilmiştir.
    Tarafımıza resmi bir bildirim geldiğinde detayları kamuoyu ile paylaşılacaktır

6.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    bayramdan önce özel idarde imar görüşmesi olacak diye umut verenler nerde bayram harçlıuklarınız çıktımı yatrım tavsiyesi degildir et Bilgi
    İmar Revize Plan Değişikliği Talebimizle İlgili İl Genel Meclisi Özet Açıklaması Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    22.07.2019

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimize ait 458 Ada 2,3,4,5,6 ve 7 numaralı parsellerin imar plan değişikliğine dair Çevre ve Şehircilik Bakanlığı düzeyinde yaptığımız onay talebimiz hakkında tarafımıza gerekçeli bir karar henüz ulaşmamış olmakla beraber, Niğde Özel İdaresinin resmi web sitesinde bugün bir açıklama yayınlandığı görülmüştür.
    İlgili karardan özetle ; 458 ada 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 nolu parseldeki İmar Planı Değişikliğinin onaylanması yönündeki talebimizin uygun görülmediği, bilgisi edinilmiştir.
    Tarafımıza resmi bir bildirim geldiğinde detayları kamuoyu ile paylaşılacaktır
    Oblakbulut İl özel idaresinde görüşülecek diye ben yazdım burada. Başka da yazan olmadığına göre yazdıkların direk bana oluyor. Ben burada da yazdım özelden de yazdım hala böyle yazılar yazarak benim bu işten çıkar sağladığımı söylüyorsun. Sen hisse çıkarken niye yazmadın boş yere ümitlenmeyin diye üstelik de biz sonucu öğrenmemişsin sen öğrenmiştin. Neden Cuma günü yazmadın. Mevcut duruma göre sen bayram harçlığı çıkarmışsın. Daha fazla konuşma. Sen de nihayetinde KOYUNLU’lusun.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Oblakbulut yazmayacağımı söylemiştim ama çok yazmamı istiyorsun. Hissedeki durumum Bir adet bile hisse satmadım. Bilginize. Yazılanları ve süreci takip ediyorum sadece.

Ben bir adet hisse ne sattım ne de aldım son bir ay içinde. Ben portföyümü burada paylaşabilirim. Sen de yapar mısın?

İl özel idarede görüşülecek, oylanacak dedim ONAYLANACAK dedim mi? Hatta sen benim yazdığıma onaylanacak diyorsun diye yazdın Serkan düzeltti onaylanacak demiyor oylanacak diyor diye. Burada algı yapmaya çalışma.

Beni ortak koştuğun yönetime Genel Kurul’da yaptığım muhalefet ortada. Senin orada hiç sesin çıkmadı ama klavye başında maşallahın var. Burada mal sattırmaya çalışan sendin. 2023’e kadar beklersiniz diye dalga geçen de sendin. Bu konuyu kapatalım hissemize nasıl sahip çıkarız ona yoğunlaşalım.

8. ama sizler kapta sirket bir şey yayınlamadan yayınladınız şirket bu aybaşı görüşülecegini veya geçen ay görüşülecegini burda paylaştımı

Sayfa 238/363 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •