Sayfa 257/363 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. oç birileri satsın diye 26 ya alış yazmayacaksın. O bile gerçek olmayabilir ama neyse.

almak istiyorsan gidip 27 den alacaksın. gözünü toprak doyursun oç

2. çıkar elbet bi çılgın ..atsyho da böyleydi ..baskı baskı baskı bıktırmıştı 3 gündür tavan ..ytd

3. Firma batığın bir tık ötesinde... mavi yaka ve beyaz yakanın maaşları aylardır ödenmiyor diye biliyorum . Arsa işi zaten olmaz ve olmayacak..... bu üretim rakamlarıyla kâr zaten yalan olur beklenti diye bir şey yok veya yok a yakın.... bu tip kağıtları borsaya alanın7 bayram öpmek lazım. Neyse düzelir işallah ama zor çok zor

4. sen çok geride kalmısıın hocam ... o dediklerin 2 sene içinde oldu ..firma kapandı sayılır üretim durdu sayılır alet edavat satıldı ..personelin tazminatları ssk borçları ödendi ..milyonluk araziler şirkete kaytılı onları imara açtırıp işi deyişikligine gitmeye çalışılıyo ...beklentimiz bu yönde ..ytd

5. valla bence sen hayal aleminde yüzüyorsun.... vergi borcu duruyor 10 trilyona yakın ssk borcunu ödeyemedi yakın bir tarihte aylık taksitlendirerek yapılandırmaya gitti o taksitleri bile ödiyemiyor kıdem tazminatı duruyor sen baya iyi atıyon bence... devlet rüşvet istiyor ya arazi ya para ver diyor bunlar hiç birine yanaşmıyor...arazilerin hepsinin üstünde odea bank garanti gibi bankaların ipoteği var... son yapılan değerleme raporu istedikleri gibi gelmedi... sayın brokır tam bilmediğiniz çok şey var...

6.  Alıntı Originally Posted by KARGO Yazıyı Oku
    valla bence sen hayal aleminde yüzüyorsun.... vergi borcu duruyor 10 trilyona yakın ssk borcunu ödeyemedi yakın bir tarihte aylık taksitlendirerek yapılandırmaya gitti o taksitleri bile ödiyemiyor kıdem tazminatı duruyor sen baya iyi atıyon bence... devlet rüşvet istiyor ya arazi ya para ver diyor bunlar hiç birine yanaşmıyor...arazilerin hepsinin üstünde odea bank garanti gibi bankaların ipoteği var... son yapılan değerleme raporu istedikleri gibi gelmedi... sayın brokır tam bilmediğiniz çok şey var...
    yorma kafanı dostum ..borsa baştan aşa hayel zaten ...benim portvöyümün 10 da birisi burda saglam hisselerdeyim ..çok önemsemiyorum ..tüm parasıyla bu hiselerde olanlarada allah yardım etsin ...ne diyelim düzelir birgün ...30 kuruşa hisse kalmadı . gözaltı hisseleri sekiz dokuzlu rakamlarda .bi kaç uyuz eşek kaldı bunlarada bir gün binen olur..madem bunları biliyon bu hissede ne işin var çık elini tutanmı var ..ytd

7. hissede değilim sadece girecekler varsa belki okur bir fikri olur diye yazdım

8. Endeksin 100 bini geçtiği ortamda spek her zamanki oç luğunu yapıp iptal etmezse 27 kuruştan dilenciliğe başlamış.

Ben den 31 lot çalışır

Sayfa 257/363 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •