Sayfa 3/363 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Arsa 445 dönüm..

O bölgenin rayiçlere göre kabaca 1,5 dönümü vergi dairesinin olsun, helali hoş olsun hatta

Borçlunun malı para etmez... Şirketin tamamı, sgk,maliye ve işçi kıdem tazminatının yarısını karşılasın öp tepene koy. Yazık heba olan, buharlaşan paralara
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Adamların daha vergi borçlarından haberleri yok. Bu kadar beceriksiz bir şirket yönetimi yoktur herhalde.

Zaten azcık utanma olsa piyasa da 50 kuruşa istemediğin kadar hisse varken 52 den yatırımcısına hisse vermez.

Tek umut dürüst birinin şirketi alması o da çok zor gibi. Bu adamlarla olmayacağı çok net belli artık.

Yolda yürümeyi bilmeyen adamı yönetici yaparsan sonuç böyle olur

4. Acaba Zeko elindeki malı çıkmak için son bir hamle yapabilir mi? ama çapı yetmez gibi

5. SGK maliye ve işçi kıdem tazminatları ne kadar, biliyorsanız bizi de aydınlatın da biz de ona göre hesap yapalım..

Alıntı Originally Posted by "oldwolf" Yazıyı Oku
    SGK maliye ve işçi kıdem tazminatları ne kadar, biliyorsanız bizi de aydınlatın da biz de ona göre hesap yapalım..
    Çalışan işçi adedi x çalışma süresi(örneğin 20 yıl) x En son aldığı brüt ücreti= Kıdem tazminatı. Çalışanların büyük bir kısmı kıdemlidir. Karşılamak öyle kolay değil. Vergisini ödeyemeyen şirket tazminatları nasıl ödeyebilir? Son günlerde Feniş'in batış sebebi bundandır. Mevla yardım eyleye...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ayrıca; bana göre hesap kitap devri kapanmış bu şirkette...ben zamanında bizzat gittim araştırdım. Sizler de yatırım yaptığınız şirketin mali durumunu bir zahmet araştırsanız iyi olurdu. İnşallah durum düzelir de, herkesin yüzü güler...

8. 31,12,2016 faaliyet raporundan :

Karde İşletmesinde;

4857 Sayılı iş kanunu 29. Maddesi kapsamında ilgili kurumlara yapılan bildirim
    süresinden sonra geçen 30 günlük süre bitiminden sonraki gün olan 27 Aralık 2015 tarihinden itibaren, yasal
    süreçler göz önüne alınarak, 11.02.2016 tarihine kadar, toplam 136 kişi yasal tüm alacak ve hakları ödenerek
    iş akitleri sona erdirilmiştir. KAP’ta açıklandığı üzere 31.03.2016 tarihinde karde işletmesinde üretim
    durdurulmuş, çalışan 164 kişinin daha tüm alacak ve hakları hesaplanarak iş akitleri sona erdirilmiştir.
    Faaliyetleri durdurulan ve teknolojisi eskimiş Karde İşletmesindeki makinalar (3.209.600.-TL
    toplam tutar) ve Yün İplik İşletmesindeki makinalar (495.600.-USD toplam tutar) karşılığında satılmıştır.
    Penye ve Open-end işletmelerinde üretim 31.12.2016 tarihi itibariyle durdurulmuş ve işletmelerde
    çalışan 204 kişinin tüm alacak ve hakları hesaplanarak iş akitleri sona erdirilmiştir.

Sanırım bunlardan bahsediliyordu, görebildiğim bunlar temizlenmiş..

Odeabank la yapılan yeniden yapılandırma işlemini önemsiyorum yakında diğer bankalarla da benzer yapılandırmalar olabilir. Sadece bardağın boş kısmına bakmamak lazım..

Sayfa 3/363 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •