Special Days Image
Sayfa 303/363 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Bügün son gün bakalım arazilere teklif geldimi ..geldi ise fiyatlar nasıl bi açıklarlarsa iyi olur hisse açısından ..ama bu hissede hiç tavan serisi olmadı ..sevmiy olar öyle hareketleri...
    Taban çok yaşadık....ytd
    Herşeyin bir ilki vardır... belkide denemek isterler... yukarıda değerlemeyle ilgili yazılanlar ve tekstilin ülkemiz genelinde hareketlenmesi bu hisseyede belki baba speklerin dadanmasına sebep olabilir...

2. ..............................................
    Son düzenleme : kadzeR; 07-03-2020 saat: 22:21.

3. ...........................
    Son düzenleme : kadzeR; 07-03-2020 saat: 22:21.

4. ..................................
    Son düzenleme : kadzeR; 07-03-2020 saat: 22:20.

5. Geçmiş sayfaları okudum ...sorularıma cevap aldım....onun için yazdıklarımı sildim... tesisede....yatırımcısınada....yazık etmişler...

Sn.kadzer
    420 hisse arasında bu hisseden başka bir hisseye yazın yok bu hisseye aitde ilk yazın gerçek hissedarsan hoş gelmişsin
    Hayırlı olsun bu hisseye de sirketede yazık ettiler doğru söylüyorsunuz.
    Ama kabahat bizde bu beceriksiz ve iyi niyetten yoksun olduğunu düşündüğüm yönetim inşallah çıkar yolu bulur demekten başka yapacak birşey yok azdan az çoktan çok gider diyerek teselli oluyoruz
    Sagliklar

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.kadzer
    420 hisse arasında bu hisseden başka bir hisseye yazın yok bu hisseye aitde ilk yazın gerçek hissedarsan hoş gelmişsin
    Hayırlı olsun bu hisseye de sirketede yazık ettiler doğru söylüyorsunuz.
    Ama kabahat bizde bu beceriksiz ve iyi niyetten yoksun olduğunu düşündüğüm yönetim inşallah çıkar yolu bulur demekten başka yapacak birşey yok azdan az çoktan çok gider diyerek teselli oluyoruz
    Sagliklar
    Sn cinali hoşbulduk... çünkü yeni kayıt oldum.... onun için diğer hisselerle ilgili yorumum yok... brko yu ucuz bulduğumdan aldım...fazlada yok zaten....geçmiş sayfaları okuduktan sonra biraz bilgi edindim... Şu an fabrikanın buunduğu arsa ve binalarla ilgili ihale yapılacak... peki hepsi satılırsa biz nerede üretim yapacağız... SPK buna izin verirmi... sonuçta ipli ve halı fabrikası üretim... faaliyet kodu olarak... bunlarda satılırsa ne yapacağız anlamadım... satış sonrası elde edilecek para ne olacak.... lütfen bilen açıklarsa çok eyi olur.....

8. noldu arazi olayı haber alan yokmu ne teklif geldi ...yorum yazın ...yoksa benmi arayım şirketi..ytd

Sayfa 303/363 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •