Sayfa 309/363 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Haber var ...
    Karpayı dagıtamayacakmış ..
    Çok üzüldük ..1 tlden bedelli yapta biz sizin poponuzu kurtaralım bari...����

Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Haber var ...
    42 kuruştan bedelliyi beceremeyen
    Ve buna müsaade eden SPK.
    Utanmaz ikili

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Haber var ...
    o gün için 41 den 51 den yapılan bedelli tam bi hırsızlıktı ..ama bügün borç yapılandırma oldu ..arazi satışı olmadı ödemeler var .. eyer şirkette varsa saglam bi kafa 1 tlden bedelli yapabilir üçkagıta kaçmadan ..hisseyi 1,10 getirir 1 tlden yapar ..yada eş zamanlı sermeya indirimi artırımı ..%50-50 gibi bu şirketin şu an yapacagı en mantıklı ve ekonomisini toparlayacagı hareket olur ...benim fikrim ...

4. sizler hala anlmış degiliniz büyün oyum toplam 3 parsel yaklaşık 130 dönüm arsayı kendi üsterine geçirme operasyonu 3 parseli almadan bir şey olmaz 3 parselin satışı yaklaşı 16 milyon civarına olur onuda bankaya odedik derler bu olmadan bu şirkette herşey hayal nasıl iplik makinalarını hiç ettiler bence iplik makinelerini bile kendileri aldılar başka yerde başka bir şirket üzerinden üretim yapıyorlar bunla bu şirketi ayaga kaldırma gibi derleri yok biz bu şirketi nasıl söğüşleriz peşindeler yatrım tavsiyesi degildir 3 parselin satışı oldukan sonra özel idare hemen buraya imar çıkartır hiç merak etmeyin yatırım tavsiyesi degildir

5. Ben o taktikleri şirket içindeki hiyarşi yapıyı biliyorum ..
    Yazdıkların dogru ..
    Soylarını araştır ya ermeni ya yahudi bunlar ..
    Heryerden emşr alabilen tipler..
    İsim vermiyim yönetimden birisi benim komşum ..
    Kafa çalışmaz emir bekler...

6. Ben hayatımda desteği olmayıp her kademesi direnç olan
    Tüm yöneticileri beceriksiz olan böyle bir kağıt görmedim.

Hep dedim belki birileri şirketi ele geçirmek için alım yapar diye ama o da olmadı malesef.

Yarından itibaren ne olursa olsun her gün 31 lot alacağım

7. Bugün 26 olmazsan ne zaman olacaksın

8. eksi kapattıracam diye ugraşıyo eksi kapatsan ne artı kapatsan ne kendine faydan yok endekse ne karın olabilirki ...10 tavan taban arda arda yapsan endekse nokta kadar zararın karın yok karında yok ...aptal herifler....

Sayfa 309/363 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •