Sayfa 5/363 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Odeabank'tan sonra Garanti ile de kredilerin yapılandırması anlaşılan yolunda gidiyor..Ekstra kredi alınabildiğine göre, orayla da yeniden yapılandırma hususunda sorun çıkmayacak gibi anlıyorum..

Bekliyoruz..

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Acaba bilmediğim bir şey mi var mı düşünüyorum.
    Şimdi bize piyasada 47 kuruş olan hisseleri imtiyaz sahibi olarak 52 kuruştan mı verecekler?
    Bunlar da nasıl vicdan var anlamış değilim.

En azından 47 den yönetimden biri sembolik te olsa 10000-20000 lot alamaz mı?
    Adamlar bedellide kullanılmayacak rüçhanları almayı planlıyorsa tasarlıyorsa, neden alsın? Neden kendi bacağına sıksın?

3.  Alıntı Originally Posted by "oldwolf" Yazıyı Oku
    Adamlar bedellide kullanılmayacak rüçhanları almayı planlıyorsa tasarlıyorsa, neden alsın? Neden kendi bacağına sıksın?
    hayatta her şey 2,3 kuruş nasıl daha fazla kar yaparımın hesabını yapmak değil.

Şerefli firma sahipleri hisselerinin fiyatları belli seviyelerin altında düştüğünde hisse alım programı düzenliyor. Borsa da bunun bir çok örneği var.

Ama dediğim gibi şerefli firma sahipleri

4. Nihayet biri insafa gelip 48 den alım yaptı

5. Sabahki işlem hacmi 0 kot.yazıyla 0 lot

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Geçenlerde OSB den çıkışla ilgili bir itiraz olduğu haberi gelmişti..İtiraz incelenmiş ve beklenildiği üzere reddedilmiş ve OSB dışına çıkış kesinleşmiş..Hayırlı olsun..Detaylı bilgi KAP ta..

15 şubat 2017 tarihli KAP açıklamamızda belirttiğimiz ;

458 / 2, 3, 4, 5, 6, 7 nolu (445.991,45 m2 toplam büyüklüğü olan) parsellerimizin OSB sınırları dışarısına çıkarılmasını da içeren İmar Planına, askı sürecinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı nezdinde üçüncü şahıs tarafından yapılan itirazın, Bakanlıkca yapılan değerlendirme sonucu red edildiği ve böylece parsellerimizin OSB dışına çıkartılmasını içeren Niğde OSB İlave ve Revizyon İmar Planının aynı ile kabul edilip kesinleştiği bilgisi, Niğde OSB 'nin 20.03.2017 tarihli yazısı ile tarafımıza iletilmiştir.

Konu ile ilgili olarak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 57540384/453.04/51E1125 karar tebliğ yazısı ekte sunulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

7. Şimdi sıra şirketin esas ve gerçek değeri olan 445 dönüm arsasının özel imarına.. Yerel kısımda belediyede vs sorun çıkacağını zannetmiyorum..İzliyoruz..

Önü komple anayol, Yanı TOKİ, arkası OSB, çaprazı -nur içinde yatsın- Ömer Halisdemir Üniversitesi..Yoldan karşısı Atatürk 100, yıl Ormanı..Nefis bir arsa özelliği taşıyor..O bölgenin rayicini belirleyecektir hem büyüklüğüyle hem de konumuyla diye düşünüyorum..

8. Benim anladığım insanlar şu 52 kuruştan bedelli hikayesine çok takılıyor. SPK izin vermezse ne olur? Aslında yatırımcı için daha iyi olur.
    O zaman geriye sermaye azaltımı ve sonrasında bedell artırım yolu kalır, o bana daha hakkani ve mantıklı geliyor.

Bankalarla anlaşıyorlar, halı kısmı dışında işçiler çıkartıldı, zorunlu ameliyat yapıldı, kangrenin önü alındı..

Şimdi kaldı bedelliyle gelecek sermaye injeksiyonu sayesinde borçların temizlenmesi ve arsanın en nihayetinde nasıl değerlendirileceği konusu..

Sabır gerekiyor, o da bende çokça var..

Sayfa 5/363 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •