Sayfa 55/363 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Malı kaptırmaktan korkan adam neden 47 ye 900.000 lot satış yazsın.ya biri alırsa ne olacak diye düşünmez mi?

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Malı kaptırmaktan korkan adam neden 47 ye 900.000 lot satış yazsın.ya biri alırsa ne olacak diye düşünmez mi?
    o mali kaptirmasi imkansiz, kapanis seansinda aklinca gosteri yapiyor

Kagit gun ici isleme acik degil ki, goz altinda eslesme ile islem okuyor

47 den 900k eslesme olsa aninda iptal edecek satisi, hep yaptiklari sey

Brko min 2-3 yillik yatirim yapilacak kagit, 2-3 ayligina giren yanar

Ben arsa almis olarak goruyorun kendimi

Bu yatirim beni 5 yil erken emekli yapar diye dusunuyorum, dolayisiyla gerekirse 5 yil da beklerim

3. 1 lot alışla takas lideri benim😀

4. gitmeyen göz altı kalmadı dün viking dün büğün cosmo kapıtal egcyo lar bunların ne beklentisi var alayı 1000 lere yaklaştı bi iki tane d guruybu hisse si var 20_30 larda onlarında mahkemesi var falan ...kardeşim bu adamlar adi .. borsa 120 bine dayanmiş buneyin baskısı ...ya siz fetocusunuz borsanın gitmesine üzülüyosunuz ...yada beş parasız kıcını araziye dayamiş embesiller ..şimdi ettikleri 6 aylık karada inanmıyorum ben türkiyede her kuruma imam atadılar spk ne ayaksın deyemiyo spk nın içinde araştırma yapabilen yok ...esas bunların babaları çok zeki adammiş .. ankarada bi trafik kazasında hayatını kaybetti ..ALLAH rahmet etsin ...geriden yerine gelenler iktidarsız...sefil...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    gitmeyen göz altı kalmadı dün viking dün büğün cosmo kapıtal egcyo lar bunların ne beklentisi var alayı 1000 lere yaklaştı bi iki tane d guruybu hisse si var 20_30 larda onlarında mahkemesi var falan ...kardeşim bu adamlar adi .. borsa 120 bine dayanmiş buneyin baskısı ...ya siz fetocusunuz borsanın gitmesine üzülüyosunuz ...yada beş parasız kıcını araziye dayamiş embesiller ..şimdi ettikleri 6 aylık karada inanmıyorum ben türkiyede her kuruma imam atadılar spk ne ayaksın deyemiyo spk nın içinde araştırma yapabilen yok ...esas bunların babaları çok zeki adammiş .. ankarada bi trafik kazasında hayatını kaybetti ..ALLAH rahmet etsin ...geriden yerine gelenler iktidarsız...sefil...ytd
    Hocam direkt firmaya yaz.Ben yazdım senden başka şikayetçi olan yok dediler. Bunlar borsanın en basiretsiz yöneticileri bunlar.

Bak şu an 44 e bile veriyorlar. 40 olsa umurlarında olmaz. vurdumduymaz insanlar çünkü

6. Oç olunur ama bunların ki de fazla ya.adam 44 ten yaptığı alımı iptal ediyor.nerden istiyorsun söyle oç oradan verelim

7. firmaya yazsakta yazmasakta bişiy deyişmiyo sayın mustafa bey..hep aynı muhabbetler... bu 11, ay beklentim devam ediyo ... 70_75 aralıgına kadar kaldırmazlarsa ben bu hisseyi ekranımdan siler 2, ayın ortalarına kadar da bakmam sadece portvöyümde durar .....karsanı 142 _aliş 202 satiş yaptım yerli oto muhabbetine ..ordan nakite geçen parayla gün ve gün bunu alırım demiştim...ama düşündüm gereksiz başka hisseler var.. daha güzel paralarda kazanılıyo... zaten 550k var ..riske gerek yok...naparlarsa yapsınlar beceriksiz herifler ..bi hesap soranda yok 52 bedelli yaptılar bi sürü hisse köstürdüler bedelliden kurumlara insanlara biride çıkıp şirketi arayıp 52 den kaptırdınız hisse 40_45 sürünüyo ne ayaksıznız demiyo..onlar düşünsün ...ytd

8. Daha önce 47 46 45 e satış yazanlar şimdi 44 e yazıyor ama dönüp bakan yok.sonumuz hayır ola

Sayfa 55/363 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •