Sayfa 6/363 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Bu itiraz kabul edilseydi zaten yolun sonu iflastı. en azından oradan yırttık.

SPK çok bekletti. Şirketin yöneticileri beceriksiz olunca gayet normal bir durum

dürüst ahlaklı yöneticiler olsaydı şu an da şirketin değeri min 1 TL idi. Bu habere rağmen halen 49 dan işlem görmesi çok ilginç.

en azından 50-51 olabilirdi

2. Taze haber..Bedelliden gelecek para ne olacak diye sormuş olabilir SPK, muhtemelen artırım onay sürecinde, detaylı bilgi istemiş olabilirler..Olumlu buluyorum..Halı işi devam ederken, şirket gayrimenkul projesi için nefeslenebilir..enteresan günlere yaklaşıyoruz sanki..

Halen SPK nezdinde onay sürecinde olan sermaye artırımı başvurumuz kapsamında olan belgelerden " Fon Kullanım Raporu " ve bu rapora ilişkin yönetim kurulu kararımız aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Bedelli sermaye artımından sağlanacak fonların kullanım yerleri ile ilgili olarak Yönetim Kurulumuzun aldığı karar şu şekildedir.

Bedelli sermaye artırımından sağlanan
    fonların kullanım yerleri hakkında düzenlenen 27.01.2017 tarihli rapor
    değerlendirilmiş olup, belirtilen tutarın
    toplanması halinde sağlanacak brüt 31.200.000
    TL fondan, ödenecek giderler yaklaşık 235.000 TL düşüldükten sonra kalan net
    30.965.000 TL tutarındaki fonun;

a)
    13.965.000 TL' sı (% 45) finansal borç ödemelerinde,

b) 6.500.000 TL' sı (% 21) bağlı ortaklık
    Koyunlu Tekstil A.Ş.' ye borç ödemesinde,

c) 3.500.000 TL' sı (% 11) ticari borç
    ödemelerinde,

d) 7.000.000 TL' sı (% 23) hammadde alımında,

kullanılmasına ve raporun kabul edilerek onaylanmasına oybirliği
    ile karar verildi.

Kamuoyunun bilgisine sunarız..

KAP açıklamamıza "Fon Kullanım Raporu" da PDF olarka ekte sunulmuştur.

3. Helal olsun SPK ya. firma biraz yamuk olunca önceden sormuş ne yapacaksınız diye. Ben olsam sorarım yatırımcıdan aldığın para ile niye Koyunlu ya ödeme yapacaksın diye.

Muhtemelen bu hafta nihai kararı verecekler

4. Bu eşleşme fiyatı olayını hiç anlayamadım.
    bir ara eşleşme fiyatı 0,53 eşleşme miktarı 10.000 idi sonra eşleşme fiyatı 0,52 eşleşme miktarı 10.000 oldu.
    Daha sonra eşleşme fiyatı 0,51 eşleşme miktarı 10.000 oldu.
    Şu an ise eşleşme fiyatı 0,50 miktar 15600

5. Bir taze haber daha, seans sonrası geldi..
    Arsaların değerlendirilme süreci için ön çalışma başlatıyorlar..
    Çok olumlu buluyorum,haydi hayırlısı diyoruz..

Yönetim Kurulumuz OSB sınırları dışarısına çıkarılan parsellerle ilgili olarak;

Yönetim Kurulumuz tarafından, Bilim Sanayi ve
    Teknoloji Bakanlığının kararı gereği kesinleşen ve Niğde OSB sınırları dışarısına
    çıkarılan 458 ada ve 2, 3, 4, 5, 6, 7 numaraları parsellerle ilgili; Niğde OSB'nin
    20.03.2017 tarih ve 0794 sayılı yazısı ile şirketimize tebliğ ettiği yazının
    gereği olarak, 458 ada ve 2, 3, 4, 5, 6, 7 numaralı (445.991,45 m2 toplam
    büyüklüğündeki) parsellerle ilgili bundan sonra yapılması gereken tescil
    işlemleri ve bundan sonraki değerlendirme süreci ile ilgili ön çalışmaların
    başlatılması konusunda oy birliği ile karar verilmiştir.

6. Merhaba sn oldwolf

Brko dikkatimi cekti, forumu okurken sizi de gorunce daha bir emin oldum kendimden

Zamaninda sizinle cytas daydik, prkte birlesmesi olmadan hemen once prkte ye gecmistik. Karli bir yatirim olmustu

Brko nun cok ciddi bir arsa getirisi olacagini ben de dusunuyorum, diger varlik ve borclari teferruat kaliyor arsa yaninda

52 kurustan bedellisi henuz onaylanmadi bildigim kadariyla. Bu tip bir bedelliye daha once rastlamamistim. Bedelli sonrasi fiyat dusecek mi? Bedelliye katilmamak bizi zarara sokar mi? Brko beklentiniz nedir?

Cevap verebilirseniz sevinirim, yorumlariniz benim icin onemli

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Bu arsa değerlendirilecekse, faliyetine devam ettikleri halı üretme ünitesini ne yapacaklar?

Halı üretme fabrikası için yeni bir yer bulunup taşınması grrekir. Bunun için de sanayi bölgelerinde yeni arsa bina yatırımları ve masraflarında söz konusu olabilir

8. Normal bir kağıt olsa bugün 55 yapar ama bu normal değil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 6/363 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •