Sayfa 92/363 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 729 - 736 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Bedelli bitene kadar 38-39 olur. 40 demez. Derse ayıp eder

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bedelliden sonra alacağı 43 milyon lotu ne yapacak önemli olan o. Bugün onaylanırsa 2 haftası kaldı

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    spk.ya bedelliyi 52 den yapın diye müracaat etmiştim.yok tebliğ gereğince bedellinin açıklandığı tarihten bir ay önceki fiyat ortalamasını esas alacağız diye cevap yazmışlar.
    aynısının bi benzeri bana geldi ....eskiden 6 aylık agırlıklı ortalamadan yapılıyomuş şimdi 1 aya düşürülmüş ...manipilatif hareketlere engel olmak için böle oluyomuş falan filan ...gazel okumuşlar benim bildigimi bana yazmişlar ...olsun be gülüm dedim bende... biz ne bedelliler gördük ...hayırlı olsun 41 bedelli ozaman ...bedelli bitince görüşürüz inşallah...ytd

3. Spk bari bir işe yara da şu emir iptaline bir düzenleme getir.
    Adam 39 a 30.000 alış giriyor sonra iptal. Zaten 300.000 de girse 3 milyon da girse 39 u da kaldıramaz da kağıt iyice yalama oluyor

4. Ne ala memleket. Endeks düşerken düşür çıkarken bak.

38 e koydukları lota bak. Rabbim sizlere hidayet versin diyeceğim ama dini imanı para olmuş insanlara tesiri olmaz

BOR ŞEKER FABRİKASI ÖZELLEŞTİRMESİNDE EN YÜKSEK TEKLİF 336 MLN TL İLE DOĞUŞ YİYECEK AŞ'DEN- BLOOMBERG HT

https://www.google.com.tr/maps/place...7!4d34.5666341

Emsal olamaz tabikide sadece bilgi paylaşımı.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    BOR ŞEKER FABRİKASI ÖZELLEŞTİRMESİNDE EN YÜKSEK TEKLİF 336 MLN TL İLE DOĞUŞ YİYECEK AŞ'DEN- BLOOMBERG HT

https://www.google.com.tr/maps/place...7!4d34.5666341
    FABRİKANIN SADECE ARAZİSİ 100 MİLYON TL

Niğde-Bor Şeker Fabrikasının satışında fabrika alanları haricinde kalan arazilerin tamamının satılıp satılmayacağıyla ilgili şartnamenin içeriği henüz bilinmediğinin altını çizen Mümin İnan “Eğer bu satışa araziler de dahil edilirse alacak olan firma adeta büyük bir servetin ve rantın üzerine konacak. Çünkü yaklaşık tahmini rakamlara göre; Niğde Bor Şeker Fabrikası Ana fabrika Binası, anbar, depo binaları, sosyal tesisleri, idari binaları, diğer müştemilatı arazi ve arsaları ile birlikte yaklaşık olarak 2 milyon metrekare yani 2 bin dönüm arazisi olduğu ortaya çıkıyor. Fabrikaya ait başka taşınmazların olup olmadığı bilinmemekle beraber, bölgede arazi değerlerinin arsa emsal bedellerine göre tahmini taban fiyatta 70 milyon TL ile 100 Milyon TL arasında değişiyor” diye konuştu.
    http://www.nigdeanadoluhaber.com/hem...en-olduk/4007/

7. 50k kphol 52 maliyet hissem vardı 6 parça hissimin arasında karar vermek zorundaydım ..50bin ihtiyacım vardı hangisini satayımda karar alamayınca %100 pirim yapmiş kpholu bari satayım dedim ..kpholu ben 102lerden sattıktan sonra %80 daha gidip 1,80 oldu..aslında brkoda maliyetim 52 idi hissede 46 kuruştu bunu çakıp çıkmak varmiş...tabi brko daki hisse adetide yüksek olunca tercih az lot ve pirimli hisse ilk satiş radarıma girdi......inşaallah buda bu şowları yaşatır bize...sayın cefekstan bi kere daha takasları paylşamsını rica edelim...zira son zamanlarda alt kademelerde 300_500_700 k lotu olan info gibi meksa gibi kurumların lotları ilk beş deki babalar tarafından satın alındı ..lotlar üst kurumlarda toplandı gibi ...svg ...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    aslında sistem sakat bu durumda olan şirketler sermaye azaltımı yapmalı fiyatı 1 tl.nın üstüne çekip sonra bedelli yapmalılar ama bunu bu spk.ya anlatmak icrata geçirmek çok zor.
    ben burda paylaştım bu bedelli öncekinin devamı dedim 52 kuruştan yapın hiç olmazsa ama herzamanki gibi yok bir aylık fiyat ağırlıklı ortalamaya bakarız diye cevap verdi.
    kardeşim bu hisselerde normal piyasa şartları yok diyorum.tın duvara söylüyorum
    sn.cınalı ınankı sermaye azaltımı yapılıp sonra bedellı yatırımcı ıçın daha kotu..hısse adedın düşüyor. ustune bedellıye para oduyorsun sonra hıssenın fıyatıda düşüyor.. gene aynı yere donuyorsun cebınden çıkan bedellı parası güme gıdıyor..ben bır grubun malıyet düşükte olsa 40 kusur mılyon lota sahıp olmasını onemlı ve olumlu buluyorum..bence mesele tahsıslının 41 veya 52 krş.tan yapılmasından zıyade bu grubun hısseye sahıp çıkma veya çıkmama meselesı onemlı..tahsıslı onaylanırsa artık hıssenın tam manasıyla sahıbı olurlar..kazanmak ıstıyorlarsa iyi bır seyler yapmak zorundalar...

Sayfa 92/363 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •