Sayfa 93/363 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

Alıntı Originally Posted by mavıbeyez Yazıyı Oku
    sn.cınalı ınankı sermaye azaltımı yapılıp sonra bedellı yatırımcı ıçın daha kotu..hısse adedın düşüyor. ustune bedellıye para oduyorsun sonra hıssenın fıyatıda düşüyor.. gene aynı yere donuyorsun cebınden çıkan bedellı parası güme gıdıyor..ben bır grubun malıyet düşükte olsa 40 kusur mılyon lota sahıp olmasını onemlı ve olumlu buluyorum..bence mesele tahsıslının 41 veya 52 krş.tan yapılmasından zıyade bu grubun hısseye sahıp çıkma veya çıkmama meselesı onemlı..tahsıslı onaylanırsa artık hıssenın tam manasıyla sahıbı olurlar..kazanmak ıstıyorlarsa iyi bır seyler yapmak zorundalar...
    mali bakımdan batak olmayanlar bu yolla şirketteki hakimiyeti iyice artıyor.benim demek istediğim spk.nın ilgili yönetmeliği sakat 2 tane örnek vereyim
    1.doğan holding
    2.nettur
    spk bunlara nominal değerinin altında tahsisliye müsaade etti batık olmadıkları halde
    ne oldu patronlar voleyi vurdu
    onun için nominal değer olan 1 tl.dan aşağıya bedelli müsaadesi vermemek lazım.
    1 t.nın üstünede olunca rüçhan hakkını satarsın neden zararı olsun biz küçük yatırımcıya
    ben 20 senedir bu işin içindeyim

2. Şu an büyük süpriz var .ama son 10 dakikada yine iptal olmazsa tabi

3. Sanırım bedelli onayı yarın gelecek. spek bir deneme yaptı ne var ne yok diye. Benim lotlar kalın gelince vazgeçti. Ama sana 36 dan lot yok malesef.

4. bıktırdı baydı uyuz etti ....
    ama bi 10 güne kadar gözaltından çıkabilir ..
    dikkatle takip ediyoruz hisse fiyatını deyil... ama şirket haberlerini...
    sabır...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    bıktırdı baydı uyuz etti ....
    ama bi 10 güne kadar gözaltından çıkabilir ..
    dikkatle takip ediyoruz hisse fiyatını deyil... ama şirket haberlerini...
    sabır...ytd
    Hocam kağıdın düşmesini geçtim şu emir iptali bıktırdı. Madem almayacaksın niye alım giriyorsun.

Sabah bir umut açtım baktım eşleşme fiyatı 0,44 pat 10 dak sonra iptal .

şimdide 0,37 den 100.000 lot almış pat 10 dak sonra iptal edecek.

Yalama yaptılar kağıdı

6. spk bülteni geçtigimiz hafta yayınlanmadı sanki...ytd

7. Yarın bunun şerefine 37 direnci ni kırıp 38 direncini deneyebilir😀

8. SPK tarafından izahname/ihraç belgesi onaylanan halka açık ortaklıkların pay ihraçları -Birko

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bülteninde yayınlanan tabloda yer alan bilgiler aşağıda bulunuyor:

Ortaklığın Ünvanı: Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Mevcut Sermaye (TL): 77.288.314,13

Yeni Sermaye (TL): 120.000.000

Bedelli Sermaye Artırımı (TL): 42.711.685,87

Satış Türü: Halka arz (*)

(*) Halka arzdan sonra kalan paylar yönetim kurulu üyeleri Zekeriya GÜNEYKAYA, Kemal SELVİ, Yakup AYDOĞAN ve Vedat KARCI'ya
    satılacaktır

evet sonunda emellerine ulaşmaları için prosedür tamamlandı..0,41 den rüçhanları kullanıp aslan payını beleşten cebe koyacaklar..birisi zamanında anlatsaydı inanmazdım..valla helal olsun, sağlam tezgah..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 93/363 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •