Sayfa 99/363 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 785 - 792 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    belli olmaz asıl hisse hareket yaparsa rüçhanda hareketlenir en son ayın 24 ü galiba rüçhanlar için
    24 unde ruchan kapaniyor.ozmana kadar hareket yapmaz ise para pul.eskiyi umutlandirirsa tek umudumuz

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Benim anlamadigim neden eski tipi hareketlendirmiyorlar hareketlendirseler halbuki ruchan alan olucak.bedelliye katilim olucak.

şımdı eskı hısse hareketlenip mıllet rüçhan kullanınca ne olacak ... k.y. hıssesını çoğaltıp hısseyı bı yerleremı taşıyacak dıyorsun... ılgınc bı teorı... umarım hısse dağıtılmadan süreç tamamlanır....

3.  Alıntı Originally Posted by mavıbeyez Yazıyı Oku
    şımdı eskı hısse hareketlenip mıllet rüçhan kullanınca ne olacak ... k.y. hıssesını çoğaltıp hısseyı bı yerleremı taşıyacak dıyorsun... ılgınc bı teorı... umarım hısse dağıtılmadan süreç tamamlanır....
    Genelde hep boyle olmustur.eski tip hisseyi alirlar.ruchanda pesine takilir.boylelikle ruchan piyasina katitim kazandirmis olurlar.bu halde anca bedelliden oncekiler bedelliye katilmak zorunda birakilacak.satmadilarsa tabi.bu halde bedelliye kimseyi cekemezler.

4. Suatt Bey

Firmada kontrol sizde olsa ve bedelli sermaye artışına kimsenin katılmasını istemeseydiniz siz ne yapardınız?

Sent from my iPhone using hisse.net

Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Suatt Bey

Firmada kontrol sizde olsa ve bedelli sermaye artışına kimsenin katılmasını istemeseydiniz siz ne yapardınız?

Sent from my iPhone using hisse.net
    sn.kilittaşı bu hissede kontrol falan yok darmadağınık bir durum var

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.kilittaşı bu hissede kontrol falan yok darmadağınık bir durum var
    Kimsenin katilmamasini istiyorsam eski tip hisseyi dusuk tutardim.ama buna hic bir fayda saglamaz.bedelliye katilim olmaliki kasaya para girmeli.boyle bir durumda bedelli bosuna zaman kaybi olmus olur.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Kimsenin katilmamasini istiyorsam eski tip hisseyi dusuk tutardim.ama buna hic bir fayda saglamaz.bedelliye katilim olmaliki kasaya para girmeli.boyle bir durumda bedelli bosuna zaman kaybi olmus olur.

yakın izleme pazarındaki hisselerin hareketlenebilmesi için olumlu haberlerin olması veya spekulatörce hareketlendirilmesi mümkün olmaktadır.endexinde konjektör olarak aşırı düşmesi bu hisseyide etkilemiştir.
    haziran ilk haftasında bedelli sermaye artırımı tamamlanır ondan sonra yeni duruma bakarız
    sağlıkla kalın

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Genelde hep boyle olmustur.eski tip hisseyi alirlar.ruchanda pesine takilir.boylelikle ruchan piyasina katitim kazandirmis olurlar.bu halde anca bedelliden oncekiler bedelliye katilmak zorunda birakilacak.satmadilarsa tabi.bu halde bedelliye kimseyi cekemezler.

ben hala soruma cevap alamadım...k.y. bedellıye zorlayıpta hıssede k.y. sayısını arttırmanın sızce nasıl bır faydası var...

Sayfa 99/363 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •