Sayfa 332/363 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Adamların 2 gün sonra toplantısı var umurlarında deyil bir hissenin deyeri ...
    Zor zihniyetler ..
    Başka bi gözaltı pazarındaydı m şirkerketin camlarını deyiştiriyoz dediler 20 kat gitti..

2.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Adamların 2 gün sonra toplantısı var umurlarında deyil bir hissenin deyeri ...
    Zor zihniyetler ..
    Başka bi gözaltı pazarındaydı m şirkerketin camlarını deyiştiriyoz dediler 20 kat gitti..
    Hocam az bir umut ama. Pazartesi sabahı bunlardan kurtulma umudu var mı? Yönetime süpriz birileri girebilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam az bir umut ama. Pazartesi sabahı bunlardan kurtulma umudu var mı? Yönetime süpriz birileri girebilir mi?
    Toplantı başladı saat 2 itibariyle ...
    Hayırlısı bakalım ..

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Toplantı başladı saat 2 itibariyle ...
    Hayırlısı bakalım ..
    Hayırlısı hocam.bunlar gitsin de.beterin beteri vardır tabi de.bunlar kadar kötüsü zannetmiyorum gelsin

Genel kurul biraz önce bitti
    1.eski yönetim bıraktı
    2.yeni yönetim kurulu oluşturuldu
    3.bur perakende zinciri depo ve ambalaj tesisi için anlaşmak uzerelermis
    4.ortaklik için de görüşmeler olduğu eski yonetimce söylendi ama herhalde somut bir durum olmayınca detaya görmediler
    5.borc yapılandırması için kamu bankasiyla görüşmelerde sona yaklaşıldı dediler
    Hayırlı şu olur inşallah 7000 civarı ortak mevcutmus

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Genel kurul biraz önce bitti
    1.eski yönetim bıraktı
    2.yeni yönetim kurulu oluşturuldu
    3.bur perakende zinciri depo ve ambalaj tesisi için anlaşmak uzerelermis
    4.ortaklik için de görüşmeler olduğu eski yonetimce söylendi ama herhalde somut bir durum olmayınca detaya görmediler
    5.borc yapılandırması için kamu bankasiyla görüşmelerde sona yaklaşıldı dediler
    Hayırlı şu olur inşallah 7000 civarı ortak mevcutmus
    Elektronik ortamda GK'a katıldık. Sayın Cinali'nin yazdıklarına ilave olacak başka bir konu Eksik istihdam desteği Temmuz ayının ortalarına kadar varken siparisler nedeni ile Haziran başında üretime başlamışlar.

Zekeriya Bey konuşmasında pembe bir tablo çizdi.

İmar konusunda yerel yönetimin adilane olmayan art niyetli kararlarını da eleştirdiler.

Yeni yönetime başarılar diliyorum.

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Elektronik ortamda GK'a katıldık. Sayın Cinali'nin yazdıklarına ilave olacak başka bir konu Eksik istihdam desteği Temmuz ayının ortalarına kadar varken siparisler nedeni ile Haziran başında üretime başlamışlar.

Zekeriya Bey konuşmasında pembe bir tablo çizdi.

İmar konusunda yerel yönetimin adilane olmayan art niyetli kararlarını da eleştirdiler.

Yeni yönetime başarılar diliyorum.

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Atladigim bir husus ise arsaların değerlemesi
    Ödenmiş sermayenin 2 katı bu blancoda ileriki dönemlerde yansitilabilir depo ve ambalaj işi anlaşması yapılınca
    Yani şirket mali durumdan fena değil bu fiyatlar komik ama borsa bu yapacak birşey yok.
    Sabır ve hayırlısı diyelim
    Yy.tv.degildir herkes kendi karar verir

8. Yönetim değişti ama spek aynı 14:00 de 1,2 dakika eşleşmelere bakayım dedim.2 dakika için de 45 den 50 yaptı. sonra 45 yaptı. 47 yaptı.En son 45 te karar kıldı

Sayfa 332/363 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •