Sayfa 297/363 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. bügün günlerden cuma ytd

2. arkadaslar..brkonun arsa larinin son durumu ne durumda.. birko gayrimenkul srktorune donmeyi planlamasi oldugunu duymustum..ben brkonun ucuz kaldigini farkettim..endekse hic tepkisi olmadi.egcyho 10 kurusken bu 33 kurusta idi..egcyh 40 kurusa gitti. bu 35 kurusta . en az 85 kurusa gidecegini saniyorum..eger gayrimenkul olacagim derse bin ustude olabilir.

3. Arkadaslar bu böyle olmaz k.y yatirimci olarak birlesip gerkirse yonetimi degistirelim ben yakin bi zamanda bi calisma başlatacamm birlik olmamiz lazim arsa gerxekten cok degerli yerde arsaya talip var ama belediyle proplemler yasiyorlar belediyeyi cozseler bu kehit en az 3 tl fakat bizim k.y olarak iyi bir calisma yapip gk lu zorlayip yonetim degisikligine gidecez gercek ten bu yinetimden bi beklentim yok

4.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu böyle olmaz k.y yatirimci olarak birlesip gerkirse yonetimi degistirelim ben yakin bi zamanda bi calisma başlatacamm birlik olmamiz lazim arsa gerxekten cok degerli yerde arsaya talip var ama belediyle proplemler yasiyorlar belediyeyi cozseler bu kehit en az 3 tl fakat bizim k.y olarak iyi bir calisma yapip gk lu zorlayip yonetim degisikligine gidecez gercek ten bu yinetimden bi beklentim yok
    Belediye degil.Duzeltiyorum il özel idresi.

5.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Belediye degil.Duzeltiyorum il özel idresi.
    türkiyede adeletmi var arkadaşım 3 yıldır hisselerdeki baskının sebebini tüm ısrarlarımıza o kadar yazı göndermemize ramen soramadı spk daki imam lar ..boşuna kafanı yorma böyle şeylerle ...yakında iyi haberler gelebilir ..izlemek lazım .. koskoca borsada 2 tane mensucat var hangisi adamlıktan nasibini almış dersen namuslu dersen bana göre birlik mensucat ..he bi iş yapıyodur yapmıyodur ama piyasada dönen lotlarını ayaga düşürmüyolar ..küçük yatırımcıyı koruyolar bak grafigine 15 günde borsaya kayıtsız kalmadı %50 yükseldi ...svg...ytd

6. Satmalara doyamadı malesef ..
    Lotları azaldı ...şirket hakimiyetleri kalmayacak beceriksizlerin ..ytd

7. Vallahi arkadaslar ben bi calisma baslattimm o yuzden bilrlik beraberlik oldugumuz surece cok seyler yapa biliriz sirkete ve patrona karsı malimiza sahip cikalim yakinda bir kac gorusmler yapacamm sirket yetgililerle buradan sizlere aktaririmm.

Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Vallahi arkadaslar ben bi calisma baslattimm o yuzden bilrlik beraberlik oldugumuz surece cok seyler yapa biliriz sirkete ve patrona karsı malimiza sahip cikalim yakinda bir kac gorusmler yapacamm sirket yetgililerle buradan sizlere aktaririmm.
    hoş gelmişsin sn.iduz çalşmanda başarlar.sen bu hisseye geldiysen alma zamanı gelmiştir inşallah
    ben satmştm tekrar almayı denemeye değer inşallah
    yt.tv.değildir

Sayfa 297/363 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •