Sayfa 223/363 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Ayhan74 Ayhan74 is offline
    Yeni Üye

Duhul
    Feb 2019
    Gönderi
    4

Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    var mı bi haber arkadaşlar serkan bosuna kendini yoruyorsun burda bir kaç kisi var öbür hisedardalerın umrunda degil bir ko
    Bakanlık açıklaması 15 ile 20 si arası yapılıyormuş eğer bakanlıktan haber gelmezse , önümüzdeki ayın 15-20 arasını bekleyeceğiz. Hayrettin bey öyle söyledi.

2. kim neyi onaylıyor anlamadım zaten red yememimiyidi şirketin başvursu maşalah şirketin açıkmadıgı veya kimsenin bilmedigi herşeyi burdakiler maşallah biliyor ben anlamadım bu işi

3. brokır5 brokır5 is offline
    Kıdemli Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    379
    onaylanır bişiy olmazz.. sorun yok..ytd

4. ne onaylanıyor brokır güzellik yarışmasımı var yoksa birileri sizlere bilgimi veriyor anlamadım bu işi maşallah yarım tavsiyesi degildir
    serkan nerdesin

5.  Alıntı Originally Posted by hipbili Yazıyı Oku
    BRKO 2016 çıkışını tekrarlayabilir.
    0.64 te GAP var kapatmak isteyebilir.
    Ek 22739
    Oblakbulut bir de bu arkadaşı analiz eder misin sana zahmet

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6. insallah dedigigibi olur ne diyelim insallah 5 lira olur yatrım tavsiyesi degildir

7.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    insallah dedigigibi olur ne diyelim insallah 5 lira olur yatrım tavsiyesi degildir
    Hipbili

Duhul 02.07.2019
    Mesaj 1

Brko hedef 0.6x’krlar.

Yazım günü il özel idaresinde görüşmelerin olduğu zaman. Belli ki Brko’ya çok ilgili bir yatırımcı arkadaş.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    ne onaylanıyor brokır güzellik yarışmasımı var yoksa birileri sizlere bilgimi veriyor anlamadım bu işi maşallah yarım tavsiyesi degildir
    serkan nerdesin
    benim 39 lotum var çok önemli deyil ...ama içi boş yazılar yazıyosun neden yapıyosun anlamak mümkün deyil bişiy biliyosan paylaş insanları etkilemek çok hoş deyil...ben şirketle arıyorum görüşüyorum ..ama her duydugumu bende yazmıyorum ...göz altına itilmiş her şirket çöptür.bataktır bunu bilmeyen buraya girdiyse onada acırım yani ..svg

Sayfa 223/363 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •