Special Days Image
Sayfa 329/363 İlkİlk ... 229279319327328329330331339 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Ithalata yüksek vergi konan ürünler içinde tekstil iplik ve hammadde ürünleri var. Ayrıca Avrupa nın son ürün taleplerinde Çin den ülkemize kayış var. Usdtry yükseldiği için rekabetçiliği de artacak. Ben Birko'nun nominal değerin üzerine atacağını düşünüyorum. Bugün 0.52 den aldım bir miktar

2. bu kagıdın tahtacısı nekadar acemi çıktı bu kadar iyi şirketi 3 katına nasıl çıkaramadı bu sefer gömlekçilik elerinde patladı yatırım tavsiyedi degildir hisseladıkalrı kisiler üstlerine arka kapıdan hisse satıyor lar galiba yatrım tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    bu kagıdın tahtacısı nekadar acemi çıktı bu kadar iyi şirketi 3 katına nasıl çıkaramadı bu sefer gömlekçilik elerinde patladı yatırım tavsiyedi degildir hisseladıkalrı kisiler üstlerine arka kapıdan hisse satıyor lar galiba yatrım tavsiyesi degildir
    Grafik sokutup Flama yapmaya çalışıyo ..
    Bakalım becerebilecekmi ...��

4. Ramazan bayramınız mubarek olsunn..

Hayırlı bayramlar ...

Bayramdan sonra 59 60 üzeri 2 seans tutunursak üstten cizdigimizde uzun vade düşen trendi kırmış olacaz ..
    Dikkatle takip ..svg..

5. 38 civarı gep dolduracam diyosun ama ..bana uyar 58 den sattıklarımı ordan yerine koyarım ..
    Bence öyle bişiy yapma benim gibi teknikcilere mal kaptırırsın siiiiiiipek ...����

6. Ona da onun gap ine de sokayım.44 yapamayacak diye aklı gidiyor sabahtan beri oç nun.yaptı ama tam kilitleyemedi.ha gayret oç ha gayret

7. 44 e 300 bin civarı verdin mi tamamdır bu iş.öğleden sonrada daha sağlam verirsin.akşama da 31 şhow benden sana gelecek

8.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    44 e 300 bin civarı verdin mi tamamdır bu iş.öğleden sonrada daha sağlam verirsin.akşama da 31 şhow benden sana gelecek
    Rahatladı oç😁arttır şimdi adedi

Sayfa 329/363 İlkİlk ... 229279319327328329330331339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •