Sayfa 348/363 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın Yetkili,
    BİST'te yatırım yapan bir vatandaşım. 8.10.2020 tarihinde ARTI,BALAT,BMELK,EMNİŞ,UZERB,YAPRK hisseleri ve 14.10.2020 tarihinde BASCM,COSMO,KERVN,SELGD,BRKO 5 er adet hisse olmak üzere toplam 11 hisseye ,internetten işlem kısıtlaması getirilmişti.Bu arada benim bildiğim 11,daha da fazla olabilir.Ve bunun yanında başka tedbirlerde vardı.Üstelik 3 ay sürecek. Bu tedbirler sözde küçük yatırımcıyı korumak içinmiş.Her hissede ortalama en az 50 bin yatırımcının olduğunu varsayarsak,en az 600 bin kişinin internetten emir verememesi anlamına gelir...sabah 9 dan saat 9.55 e kadar acaba ,bu kadar yatırımcı kişiden kaç tanesi aracı kurumuna veya bankasına ulaşabilir de emir verebilir.Telefonlar kilitlenir.Hadi kilitlenmedi desek bile, bir yatımcıya 2 dakika süre versek...bir aracı kurum 30 kişiye hizmet verir.sabah açılış bölümünde...11 hissede 300-400 kişi yapar en fazla...Hani diğer yüzbinlerce ky nın hakları...Günümüz internet zamanı,telefon zamanının biteli yıllar oldu.Sözde bu uygulama biz küçük yatırımcıyı korumadığı gibi,daha zarar veriyorBu tedbirler geldikten sonra hisselerin akıbetini görebilirsiniz..Bu çağdışı tedbirin ,bir daha uygulanmamak üzere kaldırılmasını talep ediyorum.Küçük yatırmıcının BİSTten uzaklaşmasını ,altına,dolara yatırım yapmamasını ,ekonomimize can katmasını,büyük yatırımcılara yem olmamasını istiyorsanız şayet bu önerimi dikkate alırsınız.Teşekkürler,saygılarımla.
    NOT:Arkadaşlar siz de cimere yazın,spk ya yazın.hakkınızı arayın�
    Usta yalan yanlış şeyleri bir araya getirip başvuru metni hazirliyorsun. Ayıptır ya. Brkoyu internetten alıyorum son 2 işlem gününde.
    Bu başvuru ciddiye alınır mı? Bence alınmaz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    O hisselerin içerisinde bir köy yok ya yeni mi geldi daha dün aldım ben internetten bir önceki gün de sattım
    Üstadım brko hakkında ne düşünürsünüz? Dönüş buralardan olmaz mı artık?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    Olması muhtemel şu panik yapanlar da bi kendine gelse şirketin iki arsası var hemen yakındaki arasaya tukaş 1 milyarlık yeni fabrika kuruyor diğer arsa yeni açılan otoyol üzerinde bu ikisini bile satsa şirketi kurtarır ki birde gayri faal durumda elektrik şirketi var onu da faal duruma getirse kimse tutamaz bu benim düşüncem borsa bu farsayımlardan yola çıktım ben

Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Üstadım brko hakkında ne düşünürsünüz? Dönüş buralardan olmaz mı artık?

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    Vay Birko vay vay koyunlu vay seni de 50 kuruşlardan 40 kuruşlardan aldık götürdük 2 TL’ye bir tane bile satmadan geri geldik 1 TL’ye
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Vay Birko vay vay koyunlu vay seni de 50 kuruşlardan 40 kuruşlardan aldık götürdük 2 TLâ��ye bir tane bile satmadan geri geldik 1 TLâ��ye
    Reis birko nun Royal halıyı alma muhabbeti var mı gündemde? TMSF tekrar satışa çıkarmış Roy halıyı.

6. Brko'nun 9 aylık bilançosu her ne kadar 900 bin zarar açıklasada, geçen yılın aynı dönemine ve ilk 6 aylık bilançoya göre süper.
    Bakalım gelecek hafta tepkisi ne olacak.
    Son 3 haftadır tavan ve tabanları uçuştu.

Sayfa 348/363 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •