Sayfa 95/363 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 753 - 760 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. 3 gün tatiliz ...bu arada hafta sonu bedelli gününü belirlemek için toplanın sizde sayın patronlar....salı açıklarsınız hade bakalım ....bekliyoruz..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    3 gün tatiliz ...bu arada hafta sonu bedelli gününü belirlemek için toplanın sizde sayın patronlar....salı açıklarsınız hade bakalım ....bekliyoruz..ytd
    Bence bugün kapanıştan sonra açıklanır Salı süreç başlar.

3. hadi bu bedellide bi adamlık et 61 fiyattta grafik bazlı kuvvetli direnç görüyorum ..55_60 aralıgına kadar çekte bedelliye bizde katılalım borsa hayatımızda bi heycen olsun ... hissemize sahip çıkalım..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    mustafa kardeş küfürlü yazınca ne oluyor değişiyormu.
    Er geç açıklayacaklar
    açıklayınca tavanmı olacak yine buralarda olacak
    elinde hissen varsa bekliyeceksin bizim gibi
    herşeyin bir sırası vardır lütfen sakin ol
    Kardeş açıklayınca tabiki tavan olmayacak. ama 2 haftalık bedelli bittikten ve rüçhanlarımız yandıktan 2 gün sonra bu karakterli 4 ortak 43 milyonu alacak. O sebepten ne kadar erken başlarsa 2 hafta da o kadar çabuk geçer

Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Kardeş açıklayınca tabiki tavan olmayacak. ama 2 haftalık bedelli bittikten ve rüçhanlarımız yandıktan 2 gün sonra bu karakterli 4 ortak 43 milyonu alacak. O sebepten ne kadar erken başlarsa 2 hafta da o kadar çabuk geçer
    kardeş
    birazda şöyle olumlu tarafından baksanız.ortaklar almasa bedelli sermaye artırımı yine yapılamıyacaktı.oda biz bireysel yatırımcı için daha kötü olmazmıydı.bunu onları savunmak için söylemiyorum.
    bir hisse gidecekse yatırımcılar iyice bıktırılır ondan sonra gider.
    er geç yayınlanır beş gün daha beklyelim.
    satmak zorunda kalanlar için durum zor tabi.
    bedellinin öncekinin devamı ve kalan hisseler için olduğundan 51 kuruştan yapılması için spk.ya şikayet bile ettim ama netice hüsran menfi cevap verdiler.
    yt.tv.değ.

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş
    birazda şöyle olumlu tarafından baksanız.ortaklar almasa bedelli sermaye artırımı yine yapılamıyacaktı.oda biz bireysel yatırımcı için daha kötü olmazmıydı.bunu onları savunmak için söylemiyorum.
    bir hisse gidecekse yatırımcılar iyice bıktırılır ondan sonra gider.
    er geç yayınlanır beş gün daha beklyelim.
    satmak zorunda kalanlar için durum zor tabi.
    bedellinin öncekinin devamı ve kalan hisseler için olduğundan 51 kuruştan yapılması için spk.ya şikayet bile ettim ama netice hüsran menfi cevap verdiler.
    yt.tv.değ.
    Hocam adamların derdi bedelli değil ki. Şirketi düşünseler 1 TL den tahsisli yaparlardı. Borç filan kalmazdı. 43 milyonu güzel bir operasyonla alıp daha sonra piyasaya vereceği haberler ile ellerinden çıkarmak isteyecekler.

Ben planlarının bu olduğunu kendilerine açık açık yazdım cevap bile veremediler.

Belki de böyle bir niyetleri yoktur bilemem. Bunlar benim tahminim.

Tek emin olduğum bu şirketi yönetecek kapasite de olmadıkları

Bu arada 38 e 170.000 lot satış koyan spekcik hiç komik değilsin. İş-Deniz-akbank al gülüm ver gülüm. biz de yedik tabi

7. Bu arada ara ara alt kademelere 70-80.000 lot satış yapıp sonra iptal ediyorum. ağzından salyalar akıyor ama yapacak bir şey yok spekcik

8. Mübarek gün küfür etmeyelim ama ciddi ciddi bunlar neyi bekliyor. akşam 18:10 dan sonra yıllık zararı göreceğiz. sanki çok gizemli imiş gibi kapanıştan sonra gönderiyorlar

Bu akşam da haber gelmezse işe yaramasa da spk ya şikayet edeceğim.

bu arada 38 e alım girilince hemen satışı arttıran patron uşağı spek. Merak etme 39 olsa da 40 olsa da jy bedelli ye katılmaz rahat ol.

38 kalkınca bir tarafına bir şey girmeyecek. Stres yapma

Sayfa 95/363 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •