Sayfa 224/363 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Merhaba,

Bende hisseye yeni giriş yaptım. Görüşmelerin olduğu zamana gelmesis tamamen tesadüf. Zaten çizdiğim zamanlamada tutmadı. Aynı yerde sayıp duruyor.

2.  Alıntı Originally Posted by hipbili Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bende hisseye yeni giriş yaptım. Görüşmelerin olduğu zamana gelmesis tamamen tesadüf. Zaten çizdiğim zamanlamada tutmadı. Aynı yerde sayıp duruyor.
    Hocam tam teknik analiz yapılacak kağıdı bulmuşsun. Kağıttaki hacim zaten günlük 10-20 bin lot. Tek umudumuz arsa olayı

3. ...üretim kısmi.. işcilerin ssg tazminat gibi borçları ödenmşken bu hisse kottan çıkmalı ..kim bilir belkide öle yapacaklar ...arazinin imar durumu çevre ve şehircilk bakanlıgında masada belki imzalandı belkide imazanlanmak üzere ..ama imzalansada bu hisseyi neden etkilesin ...yüksek paralara satarsa arazinin bi bölümünü ozaman başka .....kottan çıkarsınlar ..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    ...üretim kısmi.. işcilerin ssg tazminat gibi borçları ödenmşken bu hisse kottan çıkmalı ..kim bilir belkide öle yapacaklar ...arazinin imar durumu çevre ve şehircilk bakanlıgında masada belki imzalandı belkide imazanlanmak üzere ..ama imzalansada bu hisseyi neden etkilesin ...yüksek paralara satarsa arazinin bi bölümünü ozaman başka .....kottan çıkarsınlar ..ytd
    Hocam dolaşımdaki payı bu kadar yüksek olan bir şirket kottan çıkabilir mi? Bilmediğim için soruyorum.

Bir de çıkarsa son 3 aylık fiyat ortalaması mı kottan çıkma fiyatını belirleyecek. Onu da şunda soruyorum. Malum bu oç ları uzun süredir kağıdın 25 kuruşu geçmesine izin vermiyorlar

5. utanmadan 23 e alış giriyor oç. Daha doymadı oç. Gözünü toprak doyursun oç. Sana 1 lot bile yok oç.

6.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam dolaşımdaki payı bu kadar yüksek olan bir şirket kottan çıkabilir mi? Bilmediğim için soruyorum.

Bir de çıkarsa son 3 aylık fiyat ortalaması mı kottan çıkma fiyatını belirleyecek. Onu da şunda soruyorum. Malum bu oç ları uzun süredir kağıdın 25 kuruşu geçmesine izin vermiyorlar
    bu bi senaryo tabi ama burası borsa olurmu olur ..normalde boyner 3 civarıydı 6 liradan çagrı yaptı ve çıktı ...nasıl hesaplandı dersen sermayesi örnek 10 milyon sa payasadaki %60 la 1 tl nominalden hesaplandı 6 lıraya karar aldı yönetim spk da onayladı ... tabi her kes boyner gurup gibi dürüsüt adil olmasını beklemek mümkün deyil...bak burda 120 milyon sermaye var piyasada dönen lot %84 bir hissenin deyeri 1 tl den baz aldıgında 95 kuruş yapar . tabi bu benim uydurma senaryom ..insanların kanını emmek varken hisselerden neden kottan çıksın ...ytd

7. Halı hakkında çıkan haberlere yalan demişler. Umarım yalandır. Ya da iyi bir fiyata satılır

8.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Halı hakkında çıkan haberlere yalan demişler. Umarım yalandır. Ya da iyi bir fiyata satılır
    stokları kullanıyolar ve ayda sadece 15 gün üretim yaptıklarını duymuştum ...üretim tamamen durmuş falan deyil...yerel basında çıkmış heralde öle bi haber...ytd

Sayfa 224/363 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •