Sayfa 103/688 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by baro1905 Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (2 üye ve 11 ziyaretçi)
    Yaklaşık 4 senedir SADECE okuyorum

2.  Alıntı Originally Posted by esemsine Yazıyı Oku
    Yaklaşık 4 senedir SADECE okuyorum
    Tecrübeni paylaşırmısın.

3. Arkadaşlar, Esem ile ilgili çok açık ve net bilgiye kimse sahip değil. Çok büyük dolapların ve oyunların iç içe olduğu saatli bir bomba. Bu hisse de çok uzun zamandır olan arkadaşların çoğu bu yükselişte maliyetlerine dahi ulaşamadı. Bu yükselişte eskilerden satıp çıkanın olduğunu düşünmüyorum. Nedeni çok basit, bunca yıl zarar edilen hisseyi kar edip satmak. Fakat bu durumun çok kolay olacağını zannetmiyorum. Bu yükselişte hisseye ky cı illaki takılmıştır. Önemli olan ne boyutta mallandığı ve ne kadar süre taşıyacağı. Bunun çok yüksek olduğunu düşünmüyorum. Bu fiyatlardan çok miktarda mal kaptırılıyor ise hissenin önünün çok açık olmayacağı kesin. Önümüzdeki bir kaç aylık süreçte işin rengi belli olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, Esem ile ilgili çok açık ve net bilgiye kimse sahip değil. Çok büyük dolapların ve oyunların iç içe olduğu saatli bir bomba. Bu hisse de çok uzun zamandır olan arkadaşların çoğu bu yükselişte maliyetlerine dahi ulaşamadı. Bu yükselişte eskilerden satıp çıkanın olduğunu düşünmüyorum. Nedeni çok basit, bunca yıl zarar edilen hisseyi kar edip satmak. Fakat bu durumun çok kolay olacağını zannetmiyorum. Bu yükselişte hisseye ky cı illaki takılmıştır. Önemli olan ne boyutta mallandığı ve ne kadar süre taşıyacağı. Bunun çok yüksek olduğunu düşünmüyorum. Bu fiyatlardan çok miktarda mal kaptırılıyor ise hissenin önünün çok açık olmayacağı kesin. Önümüzdeki bir kaç aylık süreçte işin rengi belli olacaktır.

Sn Venedik ,

hiç kimsenin yazmadığı zamanlarda , hissenin popilitesini koruma adına hergün yazdın.Esem yatırımcısı ve bu topik sana çok şey borçlu....

bol kazançlar diliyorum
    yatırım tavsiyesi değildir

5. Sn ergin23,
    Sizler gibi eski dostları görmek çok güzel. Bizler burada uzun yıllar sabır ile bekleyip uğradığımız büyük zararları çıkarmak için çok bekledik. Beklerken en açık şekilde sadece doğruları yazıp bizim gibi hata yapılmasını da önlemeye çalıştık. Fakat ne söylenirse söylensin insanoğlundaki kolay para kazanma hırsı, aç gözlülük bu hataları yaptırıyor. ESEM illaki kendine yeni kurbanlar bulacaktır. Biz yine de alın teri ile para kazanan ve çoluk çocuğunun rızkını buraya koyacak olanlara uyarımızı yapalım. Buradaki kan emicilere inanmayın. Helal paranızı bu batık şirketlere yatırmayın. Bizler o hatayı yaptık ve ağzımızın payını aldık. İMKB 30 dışına çıkmayın. Borsa rekorlar kırıyor giden hisselere bakın hepsi sağlam , kar eden şirketler. Elin adamı gelip onlara giriyor. Nedeni basit adamlar parayı kaybetmek için değil kazanmak için getiriyor ülkeye. Bizler ise kumar mantığı ile bir basıp yüz kazanmak için hisse alıyoruz. Böyle bir dünya yok. Kolay olan her para da risk çok yüksek. Bu neden ile ESEM hissesine bulaşacak olanlara tekrar tekrar söylüyorum sakın ola bulaşmayın. İsterse 100 TL olsun ilgilenmeyin bile. Şunu unutmayın ESEM'in yaptığı her hareket sizi batırmak için olacaktır..ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn ergin23,
    Sizler gibi eski dostları görmek çok güzel. Bizler burada uzun yıllar sabır ile bekleyip uğradığımız büyük zararları çıkarmak için çok bekledik. Beklerken en açık şekilde sadece doğruları yazıp bizim gibi hata yapılmasını da önlemeye çalıştık. Fakat ne söylenirse söylensin insanoğlundaki kolay para kazanma hırsı, aç gözlülük bu hataları yaptırıyor. ESEM illaki kendine yeni kurbanlar bulacaktır. Biz yine de alın teri ile para kazanan ve çoluk çocuğunun rızkını buraya koyacak olanlara uyarımızı yapalım. Buradaki kan emicilere inanmayın. Helal paranızı bu batık şirketlere yatırmayın. Bizler o hatayı yaptık ve ağzımızın payını aldık. İMKB 30 dışına çıkmayın. Borsa rekorlar kırıyor giden hisselere bakın hepsi sağlam , kar eden şirketler. Elin adamı gelip onlara giriyor. Nedeni basit adamlar parayı kaybetmek için değil kazanmak için getiriyor ülkeye. Bizler ise kumar mantığı ile bir basıp yüz kazanmak için hisse alıyoruz. Böyle bir dünya yok. Kolay olan her para da risk çok yüksek. Bu neden ile ESEM hissesine bulaşacak olanlara tekrar tekrar söylüyorum sakın ola bulaşmayın. İsterse 100 TL olsun ilgilenmeyin bile. Şunu unutmayın ESEM'in yaptığı her hareket sizi batırmak için olacaktır..ytd.
    ..........
    yatırım tavsiyesi değildir

7. yatırım tavsiyesi değildir

önümüzdeki hafta hisse yarışmamıza tahminlerinizi alalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...398#post708398
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 103/688 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •