Sayfa 152/688 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Iyi haftasonlari arkadaslar
    Kesinlikle eski arkadaslarin tecrubenlerinden yararlanmak lazim bu bi operasyonsa ele mal vermeli ama buralardan ele mal verme mi yoksa daha yuksekten mi bunu da patron bilir
    Bakalim p si spek amcalar nereye kadar goturecek kagidi
    Bi tavan olsa tadindan yenmez

ÖZET:YAZ KIZIM,,,,,,😩😟😪Yeni arkadaşlara hatırlatma yapayım.5 yıl önce bu hisse gözaltindan çıkma derecesine çok yaklaşmıştı.cankurtaran holding ten 40 milyon TL alacağı vardı.piyasa da yanılmıyorsam 2 milyon civarı hissesi vardı.iştirakleri vardı.yani herşey çok olumluydu.Ben şahsen 3 den de aldım 4 den de ,çünkü kendime en az 10 TL ye gider diye sartlandirmistim.Ama her şey cankurtaranin akla gelmez planlarıyla yerle bir oldu...Günümüze gelecek olursak,şimdi herşey tam tersine.bir tane bile aklıma olumlu birşey gelmiyor.o derece yani.5 yıl önce ile şimdiki durum arasında dag kadar fark var....Hisse 'nin durumu buuuuuuuu.Ozsermaye erimiş,geçmiş yıl zararları çığ gibi buyuyor.Gelelim asıl meseleye bu hisse ne olur.Bu hisseden bugün için hiç bir bok olmaaazzzzzz.Ama hisseyi toplamuslarsa şayet,hisseyi 4 e de çıkarabilirler,4 kuruşa da indirebilirler.Bu şirketin patronu................(siz doldurun).Bu forumda bu patrona en cok saydiran bir kişi olup,dünya kadar ceza aldığım için,iyi dileklerimi içimde saklıyorum kendisine,ahalisine ve SPKsina karşı...Son sözüm yine herzaman dediğim gibi...cankurtaran bu dünyada gün yüzü görmesin inşallah..şu an 50 bin lira zararım varsa, bir o kadar da kredi faizlerine olan borcum vardır....Allah ondan çıkartsin.burada bildiğim erdemsezer ,legenda1903 ve emreunsal kardeşlerimin de bir ton zararı var....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Geçmişte olan olmuş artık bence hisse yıllardır düşen trendini kırıyor buda iyi birşey. Gelecegi iyi olup yeniden ana pazara sürekli işlemede gecebilir.. İyi olacagını düşünüyorum hissenin bakalım zaman ne gösterecek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş geçmişte kaldı elbette.Bana bir tanecik bir olumlu durumunu yazar mısın?

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Geçmiş geçmişte kaldı elbette.Bana bir tanecik bir olumlu durumunu yazar mısın?

Bu hissede olumlu beklenti olmasa bu hareketi yinede yapmazdı. Bitakım olumlu beklentiler varki bu hareketi yaptı. Yoksa galip kagıdı gibi 0.25 den 0.99 a cıkıp geri0.25 e inerdi. Ama kagıt 0.60 larda dengelendi buda bitakım hareketlere öncü bence.. Yıllardır uyuyo kagıt bu hareketle sınırlı kalmaz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İnşallah kardesim,en başta ben isterim,öyle olmasını,umarım öyle olur....

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İnşallah kardesim,en başta ben isterim,öyle olmasını,umarım öyle olur....

İnş beklentilerimiz boşa çıkmaz.. Bol kazanclar hepimize..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Beklentilerimizi lütfen yazalım neden yükselecek beklenti neden

Sayfa 152/688 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •