Sayfa 154/688 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Marbas in bu kadar mali varmiydi ya satacak aceba virman mi bu ? Gunaydin ve hayirli kazamclar bugun dusmesin buralarda yatay yapsin

4. Burası ESEM dünyası nerden ne çıkacağı belli olmaz. Onun için çok çok dikkatli olmakta fayda var.

5. Eslesme ne durumda eksiye dusurdumu amcalar

Hiç eşleşmelere takillmiyorum,nasıl olsa son anda istediklerini yapiyorlar.Bizede hatice degil,netice düşüyor....

Yeniler gözaltı pazarindaki alış satış durumlarını biliyorlardir herhalde.serbestten alayım derken tavandan,satayım derken tabandan gidebilir.Fiyat belirleyip ona göre hareket etmek en güzeli...YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Hiç eşleşmelere takillmiyorum,nasıl olsa son anda istediklerini yapiyorlar.Bizede hatice degil,netice düşüyor....

Yok gecen oynadilar yabizle tavan gosterip mali topladilar onun gbi birsey mi var bugun de diye sordum

Sayfa 154/688 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •