Sayfa 158/688 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Emek vermişsiniz sağolun...ama 5,5 yıllık ESEM ve öncesinde yaklaşık 1 yıllık Dardanel tecrübesiyle birlikte gördüm ki yakın izleme pazarında grafik, teknik, analiz vs işlemiyor..ya spekülasyonla hareket ediyor ya da olumlu bir haber bazen de aslı astarı olmayan bir dedikodu Bile tekniği-grafiği boşa çıkarıyor.... 2012 yılının başlarında grafikler iki haneli rakamlara gideceğini de gösterdi bizlere... o gün bu gündür burdayız :-).. dardanelin 6,5 yıl önceki hareketinde Ülker ile ortaklık görüşmelerine başladık haberi düşünce hisse uçtu gitti... yanılmıyorsam Mart 2011 de tekrar bir haber düştü, kısaca ortaklık görüşmelerinin olumsuz sonuçlandığı ifade ediliyordu.... dardanelin yüz milyon dolarla ifade edilen banka borçlarında pazarlık sonucu bankalar toplamda yine yanlış hatırlamıyorsam 63 milyon dolara razı oldular.. ama murat Ülker 60 milyon dolarda diretti.. ve sadece 3 milyon dolar yüzünden ortaklık yalan oldu.. belki de danışıklı dövüştü en başından...neticede dedikoduyla başladık tavan serisine, haberle 2,5 TL civarı ile zirve yaptık... olumsuz haberle hisse 60 kuruşlara geriledi... ha şu da var yarın öbürgün b.ktan bir sebep yüzünden (geçmişte yaşadığımız sendika olayı gibi) tepetaklak gidebiliriZ.. ama bu düşüş grafik böyle söyledi diye olmaz.. yükselmesinde de aynı şekilde , grafiğe bağlı olarak yükselmez..dediğim gibi tecrübeyle sabit...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Bu iş teknik ile olsaydı 5 yıldır yatan uyuyan ESEM için kim dedi bur dan kalkacak burayı kıracak uçacak kaçacak. Ben görmedim. Şimdi hisse yukarı hareket yaptı grafikte çizgiler oluştu ver elini teknik. Bence de hepsi hikaye. 18/07/2017 tarihli iflas haberini kullanıp adamlar tahtayı çekti yukarı. Bir iki iyi haber yolasın hisse uçar gider. Teknik bunun neresin de. Bu hissenin zaten ya tabanı yada tavanı var. Yarın taban oldu mu teknik mi söylemiş olacak bunu. Bence insan aklı ile dalga geçmekten başka bir şey değil. Bu hisse de teknik göstermek HİKAYE. Halen anlamamakta direniyor insanlar. ESEM spekülatif hisselerin en kralı. Bura da ne teknik ne temel var. Hissenin sahibi , kocası kimse o. Gerisi teferruat. O yüzden inecek, kaçacak, düşecek ,çıkacak kim diyorsa sallıyor. Ben dahil bura da elimizde çok net bir bilgi kimse de yok. YTD..

3. Bugun yesil kapamaliyiz sinirjimizi ona gore ayarlayalim

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Hmm yesil yakmaya elverisli gozuktu bizim ki sanki acilista

6. Ustalar bi eslesme fiyati verme imkaniniz var mi saygi ve sevgiler tesekkurler

Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Ustalar bi eslesme fiyati verme imkaniniz var mi saygi ve sevgiler tesekkurler
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sayfa 158/688 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •